• 11:51 PM
 • четвер , 2-грудня-2021

Пошук

ДП «КУК»: на шляху відродження чи повного занепаду?

Багато хто. Напевно, усе це треба множити у рази, коли мова з нас будував власний будинок. Тому на своєму прикладі знає, що таке зводити будівлі і фізично, і матеріально йде про якесь підприємство. Усі прекрасно розуміють, яких зусиль вартує створити його з нуля. Доводиться не одну гулю набити і багато каменів спотикання обійти, щоб започаткувати справу. Треба подбати про матеріально-технічну базу, людський ресурс, ринок збуту, пройти крізь горнило різних організаційних моментів тощо. Все, що вмістилося в одному реченні, може затягнутися на роки і вилитися у шалені витрати. Але кожне підприємство має заробляти і приносити користь громаді і країні. Державне підприємство «Кук» кілька десятків років успішно функціонувало, давало жителям довколишніх сіл робочі місця, виробляло різноманітну сільськогосподарську продукцію. Воно знаходиться на території Кушницької, Броньківської та Лисичівської сільських рад. Дуже шкода, але схоже, що зараз це підприємство опинилося на роздоріжжі між відродженням і занепадом. У всякому разі, так стверджують ті, хто тут працював або у згаданих селах проживає.
 • 08/07/2019
 • Views1255
 • Comments0

У Довгому вистелили 700 метрів нового асфальту

сьогодні завершилися роботи по укладанню асфальтно-бетонного покриття комунальної вулиці Куклівська. Зроблено не багато, не мало – 700 метрів дорожнього покриття. Чому саме Куклівська? Це одна з основних комунальних транспортних артерій нашого села, де розташовані дошкільний навчальний закалд № 1, загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, дитяча школа мистецтв. Вартість даних робіт згідно проектно-кошторисної документації становила 2 млн. 315 тис. гривень. Але після проведення відповідних процедур державних закупівель через електронну систему «Прозоро», участь в яких взяли 3 підрядні організації, найнижчу ціну було запропоновано ПП «Стік», яке виявило готовність виконати відповідні роботи за 1 млн. 920 тис. гривень. Система електронних закупівель показала свою ефективність: завдяки їй громаді вдалося заощадити 400 тисяч гривень наших платників податків. Варто також зауважити, що всі роботи в повному обсязі проводяться за кошти бюджету громади. Після завершення сьогодні основних робіт, залишилося провести підсипку узбіч, розчистку водовідних канав і встановлення дорожніх знаків. На завершення хочеться всіх привітати з прийдешнім святом Трійці і побажати здоровя, достатку нашим родинам та розвитку громаді.
 • 15/06/2019
 • Views629
 • Comments1

Державне підприємство «Кук»: основна діяльність не здійснюється, земельні ділянки не обробляються

Обласна державна адміністрація продовжує оприлюднювати інформацію про реальний стан колишніх сільськогосподарських підприємств Закарпаття, які свого часу мали потужне виробництво й забезпечували роботою велику кількість людей, а зараз перебувають у вкрай занедбаному стані.
 • 28/11/2017
 • Views492
 • Comments0

Рятувальники знайшли тіло чоловіка, який пішов кататись на квадроциклі та зник

30 жовтня до оперативно-рятувальної служби звернулись по допомогу місцеві мешканці с. Кушниця. Вони повідомили, що громадянин 1967 року народження, мешканець вищезгаданого села пішов кататись на квадроциклі та не повернувся до дому.
 • 03/11/2016
 • Views1074
 • Comments0
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News