• 11:47 PM
  • неділя , 24-вересня-2023

У Іршаві відкрилась виставка художника Михайла Лесьо

  • 6/10/2014
  • Перегляди 1741
  • Коментарі 0

Сьогодні у виставковому залі районного будинку культури м.Іршава відкрилась виставка картин художника Михайла Лесьо. Він закінчив Ужгородське училище прикладного мистецтва, живописний факультет. Учасник обласних та республіканських художніх виставок. Працював у жанрі портрета, пейзажу та натюрморту. Персонажі його портретних творів були відомі люди праці, знайомі, а інколи навіть сусіди. Його твори зберігаються в музеях України, Росії та приватних зібраннях. Цього року, Михайла Лесьо пішов із життя, однак після себе залишив великий творчий спадок.

Експозиція складалась із кращих його робіт, кожна із яких мала свою назву. На портретах можна було побачити людей літнього віку, молодих людей, дітей, жінок, людину у роздумах. Очі, кожної намальованої людини передають стан душі того віку, який намальований на портреті. Саме таким відкритим для іршавчан був і сам художник Михайло Лесьо. Від натюрмортів присутні на експозиції жінки не могли відірвати очей, на кожній картині були квіти, які передавали справжні природні кольори. Звісно, що художник не міг не помітити і не на малювати красу природи Іршавщини, яка його оточувала. Михайло Лесьо, навіть у своїх картинах відображав промислові зони м. Іршава, на одній із картин намалював вид на Іршавський комбікормовий завод. Не можливо, було залишити без уваги експозицію присвячену релігійній тематиці, де кожна робота розповідає про окремий біблейський сюжет.

Віта Горзов

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News