• 10:30 AM
  • понеділок , 25-вересня-2023

Односельці допомогали побороти вогонь (фото)

  • 6/22/2014
  • Перегляди 3483
  • Коментарі 0

Під вечір у селі Луково, що на Іршавщині в одному із дворогосподарств виникла пожежа, яку гасили до приїзду екстрених служб два живих ланцюга людей. Мешканці села Луково показали приклад організованості та згуртованості дій в екстрених ситуаціях.

Молоде подружжя, троє їх малолітніх дітей та батьки пенсіонери протягом суботнього дня порались по господарству. Раптом їхня літня кухня спалахнула немов свічка. Господарі кинулись спасати худобу та майно, але пожежа із такою швидкістю розповсюджувалась, що самотужки вони погасити не могли.

Неподалік них, проживає сільський депутат Михайло Фанта, який знаходячись на своєму подвір»ї почув, як тріщить сусідських дах і побачив дим. Не роздумуючи, відразу почав телефонувати односельчанам та друзям і кликати на допомогу. Поки люди бігли із різних куточків села, Михайло Фанта, щоб не упустити дорогоцінні хвилини, почав організовувати «живий ланцюг» людей, які із річки Боржава відрами почали поставляти воду на пожежу. На допомогу прийшло близько 50 чоловік і таким чином було утворено два ланцюги. Ці ланцюги проходили через центральну дорогу Іршава-Довге, ними частково була перекрита дорога. Однак, селяни із порозумінням відносились до водіїв. Як тільки на дорозі, було більше двох автівок, відразу роз’єднували ланцюг і пропускали транспорт. 

На допомогу селянам приїхали працівники Іршавського райвідділу міліції, працівники МНС м.Іршава та с.Довге, працівники Іршавського РЕС та Іршавського газового господарства. 

Село Луково невелике, але селяни тут дружні і щирі. Ще працівники екстрених служб працювали на місці пожежі, а вони вже їм дякували і просили про них написати.
Дану подію Іршавським райвідділом міліції внесено до Єдиного обліку, проводиться перевірка, потерпілих не має, встановлюються причини пожежі.

Віта Горзов
Іршавський РВ УМВС 

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News