• 5:30 AM
  • неділя , 23-січня-2022

ДПТНЗ «Білківський ПАЛ» взяв участь у обласному профорієнтаційному заході «Свято професій»

  • 5/17/2015
  • Перегляди 618
  • Коментарі 0

У середу, 13 травня ДПТНЗ «Білківський ПАЛ» взяв участь у обласному профорієнтаційному заході «Свято професій», який відбувся на базі обласного центру зайнятості. Серед почесних гостей нашого виставкового павільйону – Губаль В.І., губернатор області, Мотильчак М.А., начальник департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА, Фущіч Ю.І. – директор обласного центру зайнятості, роботодавці, батьки, учні загальноосвітніх шкіл.

Особливим увагу наших відвідувачів привернула композиція «Україна – єдина країна», а родзинкою павільйону став майстер-клас «Виготовлення сувенірів у техніці «Оригамі»», де секретами майстерності ділилась Орос І.О., майстер виробничого навчання. Опанувати це мистецтво виявили бажання як маленькі відвідувачі свята, так і дорослі.

Зі свята учасники привезли і нагороди: Грамоту департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА за кращий профорієнтаційний відеоматеріал «Моя професія – моя гордість» у номінації «Кращі відеоматеріали з професій сільського господарства» та Почесну грамоту департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА та Закарпатського обласного центру зайнятості за співпрацю у напрямку профорієнтаційної роботи з молоддю, підвищенню престижу робітничих професій та активну участь в обласному профорієнтаційному заході «Свято професій».


Марина Алмашій


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News