• 12:46 AM
  • вівторок , 28-березня-2023

Іршавська станція екстреної медичної допомоги оселилась у новому приміщенні (Відеосюжет)

  • 5/21/2015
  • Перегляди 1371
  • Коментарі 2

Майже пів року на новому місці.  Іршавська станція екстреної медичної допомоги віднедавна оселилась  у новому приміщенні. Лікарі кажуть, тут умови, набагато кращі ніж були раніше. На новій станції медикам зручно та комфортно, для них відкриті кімнати відпочинку, кухня, гардеробна, є навіть душові. Облаштували нову станцію за кошти з обласного бюджету. Також велику допомогу надали місцеві спонсори.

Іршавська станція екстреної медичної допомоги обслуговує все населення  району. Завдяки п’яти пунктам, які знаходяться у селах району, сама станція має 20-кілометровий радіус обслуговування. Час приїзду швидкої у місті 10 хв., у селі 20. Для облаштування нового приміщення були виділені кошти з обласного бюджету. Також велику допомогу надали місцеві спонсори. Багато зусиль доклали й самі працівники, які приводили до ладу приміщення. Після нового року, іршавська станція екстреної медичної допомоги перейшла у нове приміщення яке, за словами  самих лікарів, набагато зручніше, адже повністю відремонтоване та займає більшу площу, ніж попереднє. Зараз на новій станції екстреної медичної допомоги працюють три бригади. Для них відкриті кімнати відпочинку, кухня, гардеробна, душові кімнати. Що ж стосується медикаментів, то станція забезпечена ними на 100%.

Джерело: m-studio.net.ua

Коментарі (2)
про...
5/24/2015 4:18:16 PM  |  IP: 193.34.172.***
Скоти - медики, особливо хто повинен рятувати людей але гроші розум відібрали!!! Багато хто в інші міста їде лікуватися бо наші тупі, вхяті за гроші на роботу нич не уміють. шкода на них гроші викидати ітак довіру людей в районі потєряли.......
Анна
5/21/2015 9:41:13 PM  |  IP: 194.60.77.***
Я,звичайно,дуже рада за наших лікарів,що у них зявилася зона відпочинку,але я рахую,що вони на роботі не відпочивати повинні.Розповім свою історію.Одного вечора моїй донечці стало дуже погано,вона отравилася,і в неї були страшні рвоти,кожні 5 хвилин.Ми викликали швидку,і ми її не дочекалися за 30 хв.Чоловік взяв дитинку на руки і ми з нею пішком пішли у лікарню.А швидка від нас у декілька метрів,у центрі живемо.А що вже говорити за тих хворих,яким потрібна швидка у віддалених районах.Такщо шановні наші лікарі,не вихваляйтеся тут які у вас зони ВІДПОЧИНКУ,а ПРАЦЮЙТЕ краще

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News