• 2:55 AM
  • вівторок , 23-квітня-2019

"Райспоживспілка" - хто кого?

  • 8/22/2015
  • Перегляди 7560
  • Коментарі 18

Днями у районі розгорівся скандал навколо райспоживспілки. Як йдеться на сайті Закарпатської обласної спілки споживчих товариств "У райспоживспілку входять дев’ять споживчих товариств, зокрема: Кушницьке, Довжанське, Білківське, В.Раковецьке, Іршавське, Ільницьке, Загатське, Сілецьке, Дунковецьке; 7 організацій — універмаг, хлібокомбінат, ОТБ «Кооп-Іршава», ДП «Ринок», автоколона, коопзаготпром, апарат райспоживспілки. Крім того, створено і функціонують 42 госпрозрахункові відособлені підприємства, 2 кооперативні підприємства, 153 підприємства торгівлі, 71 підприємство громадського харчування."

Тобто згідно офіційної інформації - це лакомий кусочок. Але для чого такі істерики, адже будівлі та й саме КооП знаходиться відверто кажучи у бридкому стані. Чого вартує тільки один Іршаський ринок (базар).

Наразі простежуються чітко дві сторони конфлікту Фельцан - Добромільський, де кожна стверджує користувачам соцмережі Фейсбук, що саме вона права.  Та не так далеко, у 2004 році вони йшли пліч-о-пліч, Де Юрій Іванович - голова РДА, Добромільський П.П. - керівник апарату, та спільне минуле у політичній партії "Єдиний центр".

Першим виступив депутат районної ради Юрій ФельцанВін написав :"Сьогодні " добромільським і компанією" здійснено рейдерське захоплення Іршавської райспоживспілки . Був присутній разом із сільським головою села Загаття на зборах пайовиків у Загатянському СТ, щоб зрозуміти що відбувається. На зборах були присутні всього двоє із більш ніж двісті пайовиків споживчого товариства. Але папір витримає все! І протокол про обрання нового складу уповноважених на конференцію райспоживспілки вночі сфабриковано. Так само сфальсифіковані протоколи зборів у багатьох інших споживчих товариствах. Це підтвержують голови СТ. Ці "протоколи" і " обрані" на них " делегати" обрали новий керівний склад райспоживспілки. Це кримінальний злочин. Публічно заявляю про свою підтримку пайовиків і працівників споживчої кооперації! Засуджую рейдерське захоплення підприємства і буду звертатись у правоохоронні органи для законного розгляду цієї справи."

Сьогодні ж зі своїм словом вступив  Петро Добромільський."Шановні жителі району та в особливості пайовики споживчої кооперації Іршавського району яких було 10 років назад 5000 а тепер залишилося 1943 чоловіка. 

Роками йшло грабування простих людей пайовиків, які своїми мозолями будували обєкти споживчої кооперації району. До районної ради та РДА на протязі років надходили звернення про численні продажі обєктів за мізерними цінами, фальсифікувалися протоколи зборів з рішеннями про продаж. Знищені заготівельні та переробні підприємства системи райСТ. Над збагачення Фельцана Юрія Юрійовича та його кришувальника у владі Фельцана Юрія Івановича ці люди роками припіваючи жирували за рахунок мільйонних грошових зборів з ринку які розприділялися по їх кишенях, а ринок у райцентрі досі перебуває у жалюгідному стані. Продані десятки магазинів за заниженими цінами, а різниця в ціні йшла до кешень верхівки райСТ - це сотні тисяч гривень.

17 серпня вібулася районна конференція Райспоживспілки на якій було присутньо близько двісті пайовиків та делегатів конференції і прийнялися рішення про зміну керівництва. Головою обрано пайовика, керівника з багаторічним стажем Сокача Івана Петровича, заступниками Лупака Сергія, Прокопа А.А., Попдякуника О.О.. Головою ревізійної комісії Пітра Ю.М.. У правління дообрали ФельцанаІ.І., Добра І.С., Симканинця В.А., Матіка І.І., Петрашко М.П. це пайовики депутати райради та люди які колись створювали СТ. Прийнято рішення направити у сільські СТ від 30до50тис грн для виплати девідендів простим пайовикам. 

Зараз бувші ділки СТ та їх головний ідеолог Фельцан Юрій Іванович бувший голова РДА коли у нього відпала кормушка пише що пройшов рейдерський захват підприємства.

А це просто людям увірвався терпець і вони захищають від подальших розкрадань свою приватну власнісь. Прошу всіх пайовиків системи райСТ звернутися до нового керівництва для поновлення ваших законних прав пайовиків.

Мене обливають брудом бо я та керівник райради ми стали на захист простих пайовиків, а не зажирівших керівників РайСТ.", - написав у соцмережі фейсбук Петро Петрович.

Згідно тої ж таки офіційної інформації у райспоживспілці нараховується понад 2,3 тис. пайовиків у різних галузях діяльності, працює 575 працівників, з яких 40 чол. з вищою освітою, 276 чол. із середньою спеціальною освітою, 78% працюючих — це жінки, 32% працюючих — молодь до 35 років. Пайовий капітал складає 5372,0 тис. грн.

Райспоживспілка, кооперативні організації постійно працюють над збільшенням товарообороту, поліпшенням культури обслуговування, створенням належних умов праці, впровадженням нових передових методів господарювання, технічним переоснащенням виробництва. Для цього розроблена і виконується Програма розвитку системи споживчої кооперації до 2015 року.

Коментарі (18)
миша
11/24/2016 10:28:23 PM  |  IP: 193.142.219.***
ха ха ха
Пайовик
7/7/2016 8:24:17 AM  |  IP: 174.44.72.***
Я не розумiву уткють узявся тот прапавби Добромiльський, тiряйте го люди гет i не позирайте iм на честь никому , Нич не розумiву докють сьому ушиткому люди будуть терпiти,
Пішта
10/27/2015 12:52:27 AM  |  IP: 37.54.142.***
Прочитав си се вшитко та хочу вам уповісти,ош там у тій спільці торгашів(злодіів) упстався єден варіант заробити ще крихту гроши на продажі майна і тим ушитким розвалити велику торгівлю района і нетреба просити Балогу,бо йому тото наруку,а треба зробити так на рівні газдув району оби вшитко фунгувало і оби влада незаймалась продажею майна спільчан та громад,бо так догаздуєме ош небудеме мати нич,лем кось собі жиби наб'є,тіпа добромільського та його сансея(учителя) хохлова,і убись те знали ош ушитко йде по майну уд сих двох жуликів районного маштабу,а Балогові они добрі,але уто всьо бавки.З ними мало иншак треба поприказувати.
Фельцан Ю.Ю.
9/10/2015 10:12:14 PM  |  IP: 193.34.172.***
Я теж від всіх пайовиків району, прошу Вас пан Балога ізолюйте, від влади та виборів таких людей як Добромільського та його сутенера Савка, тому, що від цих людей литить грязь, а так далеко що литить і на Вас пан Балога, Закликаю Всіх пайовиків району а це понад 5000 тисяч , що якщо пан Балога не прийме радикально міри проти цих людей а саме Добромільського та його сутинера Савки, то на виборах його політичній партії котра була одна з кращих в області не світить нічого.
Надіємося пан Балога, що ви до виборів приймете правильне рішення стосовно цих людей, та їхньої політичної карєри.
З повагою пайовики іршавського району
Проста Людина
9/10/2015 9:28:39 PM  |  IP: 37.52.106.***
Я хочу звернутись до пана Балоги та як Добромильський ,Савко и кооомпания його люди ! То що тепер вони роблять рейдерськи захвати в райони то вже повний безпридел якого навить небуло при Януковичу !Савко бувший сутинер який видправляв наших и торгував нашими дивчатами за кордон и хочу сказати що термин таким злочинам не маэ так що вин ще сяде !.Добромильський хабарник и який повнистю дескридитуэ пана Балогу в Райони якого я поважаю як справжнього Закарпатця и нашого побратима!Думаю що завдяки таким мерзотникам як Добромильський и компания. Рейтинг ЭЦ в Иршави впав на 0%%%% !Ось цина коли поважна людина звяжеться з таким лайном що потим видгукнеться на все життя!Запамятайте ми вже не таки як ранише !Терпити це не будем !Бандити в тюрьму ....
справедливість
8/27/2015 11:28:50 AM  |  IP: 46.200.53.***
нехай би мінялося щось в районі, як би ці зміни на краще, але ж хто ті люди що прагнуть керувати райспоживспілкою всі добре знають і їх "подвиги" теж відомі, і чого вони прагнутьт всі догадуються,
Білки СТ
8/26/2015 11:10:55 PM  |  IP: 193.34.172.***
У білках продали пекарню, Хила із МРЕО її купив, так каже Фельцан ЮЮ, а нам пайовикам які прорацювали по 30 років у цій пекарні ні копійочки не виплатили. Із усіх керівників району лише Добромільський нам помагає уже більше року воює із Фельцаном І Цапом щоб нам виплатили позикові кошти які ми позичили райст двадцть років назад. Як би ви його необливали брудом але він усе допомагає простим людям
іршава
8/25/2015 12:26:35 PM  |  IP: 194.60.77.***
Яка Сокачови тюрма? йому 70 років скоро. Добромільський ще молодий перспективний до вязниці, всьо уних у переді.
Пайовик
8/24/2015 11:16:26 AM  |  IP: 194.60.77.***
А чому шановний "новообраний " склад правління і "шановний" пан Добромільський не уточнюють звідки будуть братися кошти для виплати девідендів?Невже з власного кармана ????
Пітя
8/24/2015 9:03:42 AM  |  IP: 194.165.46.***
Доброміл сука тоща забув як у регіонів на колінах просився в рда, а типирь такий патріот, з таким кадрами нич Україні не світить

Prev12Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News