• 11:49 PM
  • вівторок , 28-березня-2023

«Peugeot 406» через 493 пачки цигарок залишився на Закарпатській митниці ДФС

  • 9/8/2015
  • Перегляди 712
  • Коментарі 0

Напередодні, рухаючись з України в Угорщину, на митний пост «Тиса» Закарпатської митниці ДФС заїхав легковий автомобіль марки «Peugeot».

Пройти митний контроль українець, що керував авто, вирішив через «зелений коридор» митного поста, заперечивши, при усному опитуванні, що переміщує будь-які товари які підлягають обов’язковому письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами та підпадають під заборони щодо ввезення на митну територію України.

Однак, на підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, транспортний засіб було виведено із загального потоку для проведення митного огляду. І не даремно: працівники митниці, проводячи поглиблений огляд авто і речей громадянина України, виявили приховані від митного контролю товари – тютюнові вироби. Цигарки з фільтром, без акцизних марок, з маркуванням «FOR DUTY FREE ONLY», торгівельної марки «Compliment» “Super Slims 5”, виробник – «LVIV TOBACCO FACTORY», загальною кількістю 493 пачки, знаходились в спеціально обладнаному та пристосованому сховищі (тайнику) в передній панелі автомобіля, який попередньо піддавався розбиранню та монтажу.

В наданому поясненні митникам українець зазначив, що транспортний засіб хоч і є його власністю, але про наявність прихованих сигарет він лише здогадувався.

Таким чином громадянин України вчинив дії, що мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України товари – безпосередні предмети порушення митних правил, цигарки, вартість яких потребує додаткової оцінки із залученням спеціаліста-експерта, та «Peugeot 406», – вилучено.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News