• 8:21 AM
  • понеділок , 25-вересня-2023

Юна співачка з села Лоза здобула перемогу на щорічному Міжнародному конкурсі-фестивалі сучасної пісні і танцю імені Андрія Гріги «Кришталеві грона»

  • 9/10/2015
  • Перегляди 6689
  • Коментарі 2

Іршавщина здавна славиться своїми співочими талантами. Багато відомих співаків є вихідцями саме Іршавського району. І ось естафету підхоплює молоде покоління.

Юна співачка з села Лоза Вікторія Воробканич прийняла участь у щорічному Міжнародному конкурсі-фестивалі сучасної пісні і танцю імені Андрія Гріги «Кришталеві грона» у місті Виноградів, який проходив з 25 по 27 серпня.

Протягом 3-х днів, починаючи з 25 серпня відбувалися півфінальні та фінальні концертні прослуховування конкурсантів.

Журі фестивалю згідно статусу було міжнародним: Світлана Боровик (Київ); Людмила Ложкіна (Кишинів); Едіна Ковач (Угорщина); Вирлана Евеліна (Румунія); Валерій Смірнов (Луцьк); Ерік Вайда (Київ).

Цьогоріч на фестиваль подали заявки понад 80 учасників та колективів. Вікторія Воробканич виступала у віковій групі з 12 до 15 років. Хочеться відмітити що Вікторія була наймолодшою конкурсанткою у своїй віковій категорії, але це не завадило їй скласти конкуренцію старшим учасникам.

У запеклій боротьбі будучи протягом конкурсу сьомою, у фінальному турі наша співачка зуміла зібратися і посісти високе друге місце. 

Вікторія Воробканич зазначила що ця перемога не лише її заслуга але й її керівника, викладача вокалу Іршавської дитячої школи мистецтв Олесі Мейсарош, та звукооператора Юрія Сідора, який допоміг у акомпонименті за що вона разом з батьками щиро їм вдячні. 

Ми впевнені що у Вікторії буде ще багато творчих звитяг якими вона принесе славу не лише собі а й Іршавщині і вона повністю виправдає своє ім’я Вікторія, що в перекладі означає перемога.

Відділ культури і туризму Іршавської РДА

Коментарі (2)
Іршава
6/29/2020 3:07:12 PM  |  IP: 193.142.219.***
Щио вітаємо з перемогою,творчих успіхів і удачі,Молодець!!!!
Народ
9/12/2018 10:07:57 PM  |  IP: 31.41.94.***
А грамоти де вас учили? акомпонИменті 7

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News