• 5:02 AM
  • неділя , 23-січня-2022

До Дня фізичної культури в обласному центрі проведуть кольоровий забіг "Uzh Color Run"

  • 9/11/2015
  • Перегляди 603
  • Коментарі 0

ГО "Молодіжні Ініціативи Закарпаття" запрошують відсвяткувати  день фізичної культури та спорту по-особливому!

12 вересня, в день фізичної культури та спорту, ГО "Молодіжні Ініціативи Закарпаття" запрошує прийняти участь в кольоровому забігу "Uzh Color Run" (м. Ужгород) та нічному забігу  "Mukachevo Light Run" (м. Мукачево). Обов’язковою умовою, є дотримання дрес-коду, - яскраві елементи в одязі та екіпіровці, та світящися атрибути, ліхтарики та блималки для нічного забігу. Організатори забезпечують учасників пакетиками з фарбами холі, та неоновими браслетами, відповідно до формату забігу.

Uzh Color Run – найяскравіші кілометри в твоєму житті! Забіг пройде в боздошському парку. Перед стартом, на учасників чекає розминка з тренерами федерації спортивної гімнастики Закарпаття. Організатори забезпечують учасників пакетиками з натуральними фарбами холі та номерами. Які абсолютно нешкідливі для здоров'я і неймовірно корисні для гарного настрою! Обов’язкова попередня реєстрація, яка стартує з 10.00. Для участі необхідні яскравий спортивних одяг, зручні кросівки та гарний настрій! Захід в такому форматі відбуватиметься на Закарпатті вперше!

Mukachevo Light Run – змагання на яскравість. Збираємось о 20.00 в комсомольському парку. Напередодні забігу, на учасників чекає розминка. Обов’язкова попередня реєстрація, на якій всі учасники отримають кольорові неонові браслети. Ми пропонуємо не тільки подолати дистанцію на швидкість, а й ще розфарбувати ніч яскравими кольоровими вогнями та гарно провести час. Тож обов’язковим дрес-кодом, є ліхтарики, блималки, яскраві елементи у одязі та екіпіровці.

Кожен раз проводячи спортивні заходи,ми ставимо на меті не тільки залучити якомога більше учасників, але й згуртувати людей, показуючи що заняття спортом можуть бути корисними, та веселими. Також намагаємось охопити більшу аудиторі, заохочуючи к професійних бігунів, так і аматорів та любителів спорту. – коментар організаторів, переписати більш привабливо та доповнити.

 

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News