• 12:02 AM
  • неділя , 24-вересня-2023

Садочки Іршави до зими готові

  • 7/25/2014
  • Перегляди 1131
  • Коментарі 0

Цьогоріч підготовка та опалювальний сезон вцілому набувають дещо інших рис ніж зазвичай. А точніше, як зауважив Віце-прем'єр- міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства Володимир Гройсман, - «За оцінками Міненерговугілля і Нафтогазу, ситуація з проходженням в Україні опалювального сезону буде складною». У зв’язку із високою ціною на російський газ Україні слід працювати над скороченням об’ємів споживання блакитного палива.

На виконання відповідного листа облдержадміністрації Іршавською РДА надіслано листи до міського та сільських голів, керівників структурних відділів РДА із проханням «термінового опрацювання плану технічних заходів щодо заміщення споживання природного газу суб’єктами господарювання, бюджетними та комерційними установами і організаціями на відповідній території, на період до кінця 2014 року та на опалювальний період 2014 – 2015 рр.». В ідеалі, для того щоб уникнути морозних колапсів цієї зими, слід перейти на альтернативні джерела опалювання. Що стосується освітніх закладів міста, які знаходяться на балансі міської ради, а це чотири дитсадки - у 2011 році встановлено котли на тверде паливо. Такий крок був зроблений з метою економії та з часом довів свою ефективність. Як бачимо, на зараз подібна робота стає вимогою сьогодення.

Крім того, з метою енергозбереження у всіх дошкільних установах старі вікна та двері змінено на нові металопластикові, а також проведено утеплення фасаду в ДНЗ No1, в інших трьох у планах на виконання; реконструйовано (повна заміна) системи опалення (в ДНЗ No3 дана робота у процесі виконання і її завершити планують до початку опалювального сезону). Встановлено сонячні колектори у першому дитсадку. На кухнях дошкільних установ використовуються електроплити (ДНЗ No1 і No4), у 2014- 2015 планують такі ж встановити в ДНЗ No2 та No3. Разом із цим необхідно передбачити роботи на котельнях Іршавського КП «Тепло-Місто, що обслуговують адмінбудівлі в центрі міста та ЗОШ No2, по переведенню їх на альтернативні види палива. Також міською радою у проектах по реконструкції дитсадка No2 на 2015 рік планується передбачити роботи по реконструкції котельні з установкою теплових насосів.

Іршавська міська рада

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News