• 5:18 AM
  • понеділок , 8-серпня-2022

Результати районної освітянської конференції

  • 9/8/2014
  • Перегляди 1039
  • Коментарі 0

Рішення конференції освітян району від 27 серпня 2014 р.
КОНФЕРЕНЦІЯ УХВАЛЮЄ:

Забезпечити виконання Закону України «Про освіту» усіма навчальними закладами.

Упродовж 2014-2015 рр.

Відділ освіти, директори навчального закладу

Завершити підготовку навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період. Вжити заходів щодо безпечних умов навчання і виховання дітей, молоді, праці педагогічних працівників;запровадження 
енергозберігаючих технологій, забезпечення належного водопостачання, встановлення сучасних опалювальних систем тощо.
До 20 вересня 2014 р.

Директори загальноосвітніх навчальних закладів,

головні спеціалісти відділу освіти

Розгалужувати мережу дитячих дошкільних закладів відповідно до потреб населення. Вжити заходів щодо розвивального поступу дошкільнят.
Упродовж 2014-2015 рр. Завідуючі ЗНЗ,

Начальник відділу освіти,

головні спеціалісти відділу освіти

2.      Забезпечити виконання на належному рівні виконання наказу МОН України 11.06.2014_№ 1/9-303року «Про навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів та структуру 2014/2015 навчального року»

Упродовж 2014- 2015 рр.

методисти відділу освіти

Посилити роботу за станом викладання навчальних дисциплін у ЗНЗ за використанням у практичній діяльності інструктивно-методичних рекомендацій МОН України щодо викладання базових дисциплін та посилити контроль за безпекою життєдіяльності дітей.
Упродовж року

Методисти відділу освіти,

спеціалісти відділу освіти, директори  ЗНЗ

Вишукувати можливість для подальшої комп’ютеризації загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ та оновлення І-ІІІ ступенів і позашкільних навчальних закладів, їх стовідсоткового підключення до мережі Інтернет. Забезпечити широкомасштабне впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес та управління освітніми процесами.
Упродовж 2014-2015рр.,

директори ЗНЗ, начальник відділу освіти

Забезпечити залучення громадськості, спонсорських та благодійних організацій до вирішення проблем соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування.
Упродовж 2014-2015 рр.

Директори ЗНЗ

Сприяти організації роботи із забезпечення програмно-методичного супроводу дітей п’ятирічного віку, які не відвідують дошкільні навчальні заклади.
Жовтень-листопад 2014року

Завідувачі ДНЗ, методисти відділу освіти

Сприяти подальшому розвитку виховної роботи з дітьми, молоддю, запровадження учнівського врядування, широкого залучення його до вирішення питань організації навчального процесу, розвитку громадянської активності, організації здорового способу життя учнівської молоді, зменшенню негативних впливів на них соціального середовища.
Постійно

Заступники директорів

з виховної та навчально-виховної роботи

Вжити заходів щодо збільшення кількості гуртків і секцій фізкультурно-оздоровчого спрямування в навчальних закладах. Поліпшувати матеріально-технічну базу спортивних залів та площадок.
Постійно, директори ЗНЗ,

вчителі фізкультури.

Сприяти розширенню мережі позашкільних навчальних закладів та забезпечення їх ефективної роботи; налагодити належний контроль за проведенням гурткової роботи, наповнюваністю груп, якістю проведення занять, зарахуванням дітей тощо.
Упродовж 2014-2015рр.

головні спеціалісти  відділу освіти

14.    Забезпечувати проходження щорічного медичного обстеження школярів та педагогічних працівників. Створювати умови для збереження та зміцнення здоров'я учнів, педагогічних, наукових та інших працівників у навчальних закладах району шляхом впровадження оздоровчих технологій.

Постійно

директори навчальних закладів

Забезпечити організацію регулярного підвезення учнів та педагогічних працівників у сільській місцевості до місць навчання, роботи і проживання.Постійно
Створити умови для реалізації та поширення моделі інтегрованого та інклюзивного навчання дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах. Використовувати напрацьований досвід з комплексної реабілітації учнів (вихованців) для надання корекційно-освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання.
Постійно ПМПК

 Здійснювати постійний контроль за дотриманням  критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів з метою дотримання права дитини на отримання якісної освіти.
Протягом навчального року,

методисти РМК відділу освіти, директори ЗНЗ

 

18 Посилити контроль за наповнюваністю  сайтів ЗНЗ району та сайту

відділу освіти Іршавської райдержадміністрації.

Постійно, методисти відділу освіти,

спеціалісти відділу освіти

 Затвердити рішення колегії відділу освіти від 27.06.2014 року №2 «Про присвоєння обласної премії ім. А.Волошина вчителю української мови та літератури Іршавської гімназії Гецко Наталії Михайлівні».

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News