• 5:03 PM
  • п'ятниця , 22-вересня-2023

На території Закарпатської області з 21 вересня цього року буде проводитись вакцинація диких тварин проти сказу

  • 9/22/2015
  • Перегляди 612
  • Коментарі 0

На території Закарпатської області в тому числі Іршавського району з 21 вересня цього року буде проводитись вакцинація диких тварин проти сказу.

З метою реалізації Угоди між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством сільського господарства і розвитку села Республіки Польща щодо виконання програми боротьби зі сказом на теритрії України, виділено кошти на закупівлю та поширення вакцини.

Вздовж державного кордону на теритрії України визначена буферна зона, в межах якої буде реалізована програма боротьби зі сказом, у співпраці між Україною та республікою Польща. На території Закарпатської області це Великоберезнянський, Воловецький, Перечинський, Свалявський, Берегівський, Виноградівський, Мукачівський, Ужгородський, Іршавський, Хустський райони.

Дана програма має на меті обмеження поширення вірусу сказу на території України та захист території країн Європейського Союзу. Поширення вакцин буде здійснюватись при допомозі літаків, шляхом розкидання вакцини на мисливські угіддя.

Вакцина представляє собою брикети розміром 3*3*3 см, вагою 30гр.коричневого кольору з  різким запахом рибної муки. Даний препарат повністю безпечний при поїданні домашніми тваринами і не представляє жодної бепеки для довкілля.

При знаходженні даних брикетів прохання не піднімати та не загортати їх грунтом, листям тощо.
 
Головний державний інспектор
ветеринарної медицини в Іршавському районі                                        І.М.Халус

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News