• 6:00 PM
  • четвер , 11-серпня-2022

Резонансне вилучення на Закарпатській митниці ДФС – викрадена «AUDI A6», вартістю 48 900 Євро

  • 9/24/2015
  • Перегляди 658
  • Коментарі 0

Напередодні, 23 вересня, на митному посту «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС митники вилучили в іноземця автомобіль «AUDI A6».

Керував транспортним засобом громадянин Словаччини. Для проходження митного контролю та оформлення він заїхав на «зелений коридор». Працівниками митниці було прийнято рішення вивести авто на смугу руху «червоний коридор».

До митного контролю та митного оформлення словак, як підставу для переміщення через митний кордон України транспортного засобу, надав свідоцтво про реєстрацію та доручення на право керування автомобілем, засвідчене печаткою іноземної установи.

 В ході здійснення митного контролю виникли підозри щодо внесення змін в номерне позначення кузова транспортного засобу, оскільки бортовий комп’ютер автомобіля видав інший VIN-код. Таким чином, на підставі ст. 327 Митного кодексу України, до митного огляду транспортного засобу був залучений експерт. Під час проведення митного огляду транспортного засобу за його участі встановлено, що першопочаткове номерне позначення  кузова  на автомобілі було спиляно, а на його місце нанесено інше.

В ході проведення перевірки митниця отримала лист від сектору Укрбюро Інтерполу МВС України в Закарпатській області, відповідно до якого  встановлено, що цей транспортний засіб викрадений.

Таким чином громадянин Словаччини перемістив через митний кордон України легковий автомобіль марки «AUDI A6 ALLROAD» з приховуванням від митного контролю, шляхом  наданням митному органу, як підстави для його переміщення документів, що містять неправдиві дані щодо  номерного позначення  кузова транспортного засобу.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною  1 статтею  483 Митного кодексу України.

На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом  про порушення митних правил вилучено автомобіль, вартістю майже 1 млн 186 тис.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News