• 12:57 AM
  • вівторок , 24-листопада-2020

В Іршаві міська виборча комісія провела перерахунок голосів

  • 11/10/2015
  • Перегляди 1898
  • Коментарі 11

Як відомо, окремі кандидати в депутати міської ради не погодилися із результатами виборів 25 жовтня. 
Зокрема
, 3 листопада Примич Юрій Тарасович, кандидат у депутати Іршавської міськради від «Опозиційного блоку» звернувся до Закарпатського окружного адміністративного суду із позовною заявою до Іршавської міської виборчої комісії «про визнання дій останньої протиправними, скасування рішення та зобов’язання вчинити певні дії». 

Позивач мотивував свою заяву наступним чином - «У моїй сім’ї проживає 9 чоловік а під час підрахунку на моїй дільниці на округу №21 я отримую 6». Крім того, у поясненні зауважує, - «Я особисто за себе проголосував, ще один голос від моєї дружини Примич З.В. Також за мене стовідсотково проголосували мої близькі родичі – це мої батьки, батьки моєї дружини і взагалі уся моя рідня, які мене підтримують – це 29 голосів стовідсотково».

Постановою Закарпатського окружного адміністративного суду позовну заяву задоволено.

Відповідно, у суботу 7 листопада міська виборча комісія у присутності представників політсил та дільничних виборчих комісій провела перерахунок бюлетенів. У результаті повторного підрахунку на ДВК №№ 210170, 210169, 210171, 210168, 210172 виявлено, що кількість голосів виборців, які проголосували за кандидата Примич Ю.Т. відповідають цифрам відзначеним у протоколах.

Крім того, у ході перерахунку знайдено неточності на окремих округах. Зокрема, серед недійсних бюлетенів 15 округу виявилися два, на яких чітко видно волевиявлення виборця за кандидата в депутати від «Єдиного центру».

Навпаки, серед голосів за політичну партію «Відродження» знайшли недійсний бюлетень, а також замість 8-ми голосів ВО «Свободи», які відзначені у протоколі комісії, при відкритті конверту із бюлетенями їх виявилося тільки чотири.

Слід відзначити, що місцеві активісти «Опблоку», не витримали виснажливої процедури, яка тривала цілий день, і покинули залу задовго до завершення перерахунку.
Таким чином, як наголосили представники ТВК та ДВК, вони та більше сотні людей витратили даремно цілий вихідний день на скарги кандидата Примича Юрія, які в результаті виявилися абсолютно безпідставними повідомляє Іршавська міськрада.

Коментарі (11)
Коментар
11/12/2015 5:44:34 PM  |  IP: 193.142.219.***
Ви кажете що нехай заплатить той хто прагне перерахунку? Не переживайте- не заплатить.Бо навіть ті депутати, які пройшли - не заплатили людям те що обіцяли.Обіцянка -,як кажуть,-цяцянка...
Я.Коваль
11/12/2015 1:42:19 AM  |  IP: 194.60.77.***
А хіба пан Примич Ю. йшов депутатом в міську раду?
Я.Коваль
11/12/2015 1:39:17 AM  |  IP: 194.60.77.***
А хіба пан Примич Ю. йшов депутатом в міську раду?
штрімфиль
11/11/2015 6:41:09 PM  |  IP: 2.39.160.***
Юре пак ти затупив .Ти хоч уповісти ош твої батьки і родичі живуть в одному виборчому(ройоні),до якого ти ся балотував?
Незнайко
11/11/2015 6:31:43 PM  |  IP: 194.60.77.***
Це приклад для всіх людей, що не слід голосувати за кандидата тільки тому, що він родич сивої кобили. Завжди треба думати, на що здатна людина зробити на тій чи іншій посаді. Так родич може вам кинути тимчасову кістку у вигляді якоїсь ділянки чи ще чогось, але в перспективі загальне зубожіння міста, села, району, області при чумачедших депутатах стовідсотково вплине і на ваш добробут.
І ще один самообман: родич класний чувак, ми з ним у добрих стосунках, він іде вверх по карєрній стежині і що ви бачите, він починає забувати, що ви є і як наслідок ви втрачаєте ще одну людину з якою колись могли побазарити по душам (якщо звісно він вас не тягне за собою вверх) і що далі.... голосуєте за іншого родича чи близького і знову все за тим же сценарієм ...
наталка
11/11/2015 5:15:07 PM  |  IP: 37.54.106.***
Такого лоха треба поглядати аби своі не проголосували ?????
Кар
11/11/2015 7:42:55 AM  |  IP: 37.143.9.***
Всi наступнi перерахунки голосiв за рахунок того хто сомнiваєся, якщо його недовiра не пiдтвердилася. Так буде правильно, бо своїми перерахунками не тiльки задержує подальшу роботу, а i придає нiкому не потрiбну працю за яку ми всi платимо. Чому я маю платити за чиїсь сомненiя, всiм учасникам процесу перерахунку най заплатить Примич, якщо вiн справжнiй джентильмен мав би дати i премiї, i бiльше вже свою кандидатуру нe класти на район, чи область, його рiвень сiм'я, що i пiдтвердили своїми голосами члени сiм'ї. Суд тоже най заплатить, держава не може грошима розмiтуватися.
Усатий
11/11/2015 6:08:40 AM  |  IP: 46.211.205.***
Видав из страху за чужі бабулєти пропиті по всіх барах іршавських, мусай перед началством ся отчитати, бо оті видав чули, ош они перші сто процент)На мера ишов-не пішов, на вибори ишов-не пройшов, исе ти не Брюсель))Громадянини))Флаг у руки та туда-практика є, а уд того мозолів ни буде!
Прохожий
11/11/2015 3:13:01 AM  |  IP: 88.209.226.***
Значить файта у тя сознательна, лим у сімі як усе не без урода
Антириг
11/11/2015 2:44:52 AM  |  IP: 194.60.77.***
Йсе значить Юро, ош твоя рідня фіг за тя голосувала))))НЕ вірять ти рідні,а хочеш ош би чужі повірили?

Prev12Next