• 11:32 PM
  • вівторок , 28-березня-2023

На Іршавщині молодь привчають до природоохорони та екології (Фото)

  • 12/4/2015
  • Перегляди 1029
  • Коментарі 0

З метою активізації участі учнівської молоді району в природоохоронній роботі та екологічному русі, виявлення і поширення нетрадиційних форм роботи із набуття знань і досвіду розв'язання екологічних проблем свого регіону щорічно у жовтні проводиться районний конкурс колективів екологічної просвіти.

Нещодавно в приміщенні районного Будинку дитячої творчості проведено черговий конкурс, в якому взяли участь 7 колективів загальноосвітніх  навчальних закладів ІІ-ІІІ ступенів.

Програмою конкурсу передбачено творчий виступ і презентацію діяльності колективів  з теми «Збереження та раціональне використання земельних ресурсів». Журі  оцінювали виступи учасників за певними критеріями, особлива увага зверталася на актуальність порушеної у виступі екологічної проблеми, зв'язок з громадськими екологічними організаціями, результативність проведених виступів у школі, селі, районі, оригінальність художнього оформлення тощо.

     Потрібно відмітити високий рівень виконавської майстерності учасників, належний естетичний сценічний одяг конкурсантів, висвітлення практичної природоохоронної роботи, актуальності  порушеної проблеми.

      Журі визначило переможців та призерів  конкурсу, які будуть відзначені грамотами відділу  освіти райдержадміністрації та  призами, інформує Іршавська райдержадміністрація.


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News