• 3:07 PM
  • понеділок , 16-травня-2022

У Климовицкій школі відбулося офіційне відкриття пам’ятної дошки Лендєлу Юрію Івановичу (Фото)

  • 3/2/2016
  • Перегляди 995
  • Коментарі 0

У перший день весни 2016 року Лендєлу Юрію Івановичу виповнилося б 77 років. А він покинув земний світ два роки тому 22 березня. 

Протягом двох десятиліть був директором Климовицької ЗОШ І-ІІ ступенів. Його здібності дозволяли навчати дітей, організовувати ефективну роботу колективу, розбудовувати школу, брати активну участь у житті громади села. Вчора 1 березня у школі відбулося офіційне відкриття пам’ятної дошки Юрію Івановичу. 

За традицією нововстановлений пам’ятний знак освятили. Зі сторінки мармурової книги на улюблене подвір’я дивитимуться задумані очі багаторічного керівника школи, зустрічатимуть підростаюче покоління.

Колектив, учні, керівники району та міста, колишні колеги, рідні та односельці разом згадали найкращі миті із життя покійного Юрія Івановича. А згадати є що…

Будучи на посаді керівника освітнього закладу не обмежував свою діяльність педагогічною та організаторською роботою. Серце і душа Юрія Івановича були наповненні бажанням робити добро для інших, покращувати умови перебування учнів у школі. Так, ініціював та зміг провести газопостачання до школи у 2005 році. За час його роботи було збудовано спортивну залу та спортмайданчик, чотири класні приміщення, газову котельню, відремонтовані класні приміщення. Крім того було проведено реконструкцію покрівлі, їдальні, майстерні, заміну вікон та вхідних дверей, відкрито клас-музей. І свою діяльність на цьому не обмежував. Як відзначили присутні односельчани, саме Юрію Івановичу завдячують наданням   Климовиці статусу гірського села, газифікації населеного пункту. Наступник Юрія Івановича, нинішній директор Лендєл Віталія Юріївна висловила вдячність усім, хто доклав руку для увіковічнення пам’яті свого наставника. А саме - ініціатору Івану Котубею, міському голові Степану Бобику за підтримку та сприяння у виготовленні, майстрові Анатолію Ковальчуку, всім колегам та рідним повідомляє Іршавська міська рада.


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News