• 7:41 PM
  • неділя , 9-серпня-2020

Путінська церква мітить територію (оновлено)

  • 9/12/2016
  • Перегляди 3074
  • Коментарі 23

  Історична довідка: придорожні християнські символи при дорогах встановлювали на перехресті доріг, щоб подорожуючі (в часи відсутності транспортних засобів) мали можливість зорієнтуватися, а часто зупинитися біля оберега, коли їх застала ніч в дорозі.  В радянські часи всі християнські символи були знищені як пережиток. Відновлення історичних християнських символів відбулося на початку 90-х років - їх відбудовували на місці зруйнованих. На відрізку дороги село Білки - Імстичово було відновлено камяні 3 хрести, один деревяний, зображені на карті:





  Місце зведення нового символу РПЦ навпроти вже існуюючого історичного відновленого хреста, можна побачити на наступній фотографії - і який знаходиться буквально через дорогу.




 Обурення мешканців села Імстичово викликав факт початку робіт з встановлення, без погодження з сільською радою або іншими уповноваженими органами, громадою села, за ініціативи диякона православної церкви московського патріархату, трираменного 5-метрового!!! хреста на вїзді в с.Імстичово.

   Декілька років тому,до 2012 року, на вїзді в село стояв історичний хрест (фото вище - зруйнований хрест, на місці якого встановлений хрест МП) , який в комуністичні часи зберегла одна сільська родина, та з настанням Незалежності України встановила разом з громадою, на історичне місце, біля річки Боржава. Одного осіннього ранку місцевий мешканець виявив зруйнованою цю святиню. І найдивнішим в цій ситуації було те, що через тиждень на місці історичного хреста був встановлений  трирамений хрест  московського патріархату без жодного огляду на історію та традиції села Імстичово, та той факт, що в селі до 1956 року всі мешканці були греко-католицької віри і перебували у небезпечному підпіллі до 90-х років. До 80-х років громада в колишній греко-католицькій церкві не приймала парохів - перевертнів - комуністів... 

   Теперішній знак путінської церкви, яка благословляє знищення України, планують встановити за 300 метрів біля місця розстрілу Січовиків в 1939 році. І хто знає, чи не знищення, історичного хреста в 2012 році, було предтечею теперішньої агресії московитів. Так вже було в 1946 році, коли комуністи скидали хрести і перетворили Імстичівський монастир у катівню...

   Місце вибрали поряд з автобусною зупинкою, про яку ми вже писали. І дивним є те, що мабуть довести до ладу громадське місце розуму не стачить...

Це фото можна перефразувати: Путін - ТУЙ!

IrshavaNews

Коментарі (23)
Православний
9/29/2016 6:56:25 AM  |  IP: 46.135.172.***
Юрій Михайлович, як вам неганьба такоє писати сюда??? ви самі нич для села зробити неваловшні та і чоловікови што хотівби штось доброє зробити мішаєте(((((
Ваня
9/29/2016 6:35:58 AM  |  IP: 46.135.172.***
автор, ти просто дурень, дурень який нічого нетямить ні в церкві ні в політиці, мені тебе шкода бо ти безчестна танещастна людина якщо публікуєш такі записи. ти бачмв десь надпис на хресті що він встановлений на славу Путіна??? всюди пише що хрест встановлено во славу Божу, і яким він небувби православним чи греко католицьким це є хрест во славу Божу!!!!!!!!!
Свідок
9/28/2016 5:25:50 AM  |  IP: 46.200.55.***
ХРЕСТ
І тут у горах хрест! От край проклятий!
Куди не глянь – Бог на хрестї розп’ятий

А замість знань – труна сьлїпої віри,
І всюди рабських шибениць без міри.

Землею гомонять піснї воскресні,
А люди ждуть на ласощі небесні.

Споганюють сьвяте лице природи
Страшним кінцем Хрестової пригоди.

Самі ж ідуть чортівськими шляхами
Зьвірюки від колиски і до ями!

О, Хресте, глянь: ті юди й фарисеї
Від Тебе ждуть небесної оселї!

Хрестом Твоїм зацитькують сумлїння,
А їх серця – як ті хрести з каміння.

І шибениця в їх домах єсть Богом,
А Ти стоїш, Ісусе, за порогом …

Осип Маковей 1848.
Михайло
9/28/2016 4:49:10 AM  |  IP: 88.196.133.***
хочу відповісти Тарасу .різниця між православним і католицьким хрестом є символічною.якщо у вас в ільниці якийсь провокатор повісив прапор росії на православний хрест то це проблема його.РПЦ означає руська православна церква в яку входить і російська і білоруська і українська і деякі інші.я вважаю себе РУСИНОМ і рідпою мовою для мене є не українська а русинська .в УПЦ богослужіння ведеться не на українській і не на російській мові а на церковно-словянській.я з Іршави і храмі який я відвідую служать на ній з невеликим уклоном на русинську.атермін УПЦ МП з'явився після філаретового розколу щоб відрізняти його організацію від УПЦ. щодо літератури в лаврі то це абсурд а захищаю православну церкву я тому що я православвний і буду захищати її завжди як і всі істинні православні.наша церква завжди була і буде проукраїнською а вислови про те що вона проросійська є псевдопатріотичні і націоналістичні ібрехливі
Тарас
9/27/2016 9:07:17 PM  |  IP: 193.142.219.***
Не розумію цього абсурду в коментарях, з дечим я згоден, автор переборщив, я не з Імстичева історію їхніх хрестів і церков не знаю, але тут в коментарях всі дружно взялись захищати Православну церкву, а чому? ніхто нічого проти православної віри немає! вся проблема в тому що тут більшість церков підпорядковані московському патріархату, а це вже проблема. Я наведу лише той інцидент що стався в нашому селі Ільниця коли православна церква московського патріархату в центрі села прикрасила хрест триколором російським. А це явище масове по всій Україні, коли я попросив у церкві московського патріархату щоб вінчання на моєму весіллі проводилось українською мовою мені відмовили категорично! Або візьмімо для прикладу літературу яка продається в Києво Печерській лаврі, велика частина цієї літератури направлена на те що Росія є нашою країною і що їхня церква є для нас правдивою і правильною.
Тому я цілком згоден з тим що православна церква московського патріархату є проросійською.
А також читав у коментарях фразу що хрести не діляться на католицький і православний, з яких пір не діляться?? що це за "слеш" внизу православного хреста, його немає на католицькому хресті, а також в біблії не пише що ісус був розпятий на хресті який внизу перекреслений чимось, в біблії лише писало що на хрест прибили табличу з надписом "Ісус назорей цар іудейський".
Також пишуть що нема церкви московського патріархату, а є УПЦ, це теж повний абсурд тому що активно розвивати тему про те що це є "українська православна церква" московський патріархат почав лише під час майдану!
Українка
9/24/2016 6:34:49 PM  |  IP: 194.60.77.***
автор ДИБІЛ,що в Іршавському районі вже зовсім нема про що писати,та всяку херню пишете?дожилися,вже вам хрести мішавуть. ганьба таким особам і тим хто це тут публікує!!!!
о.Сергій
9/23/2016 4:56:07 AM  |  IP: 194.60.77.***
Просто авторові приносить задоволення сварити людей між собою,нацькувати (як йому видиться)владу проти людини,що хоче покласти хрест.Можливо цій людині це дуже потрібно,вона запланувала не просто так таку добру справу зробити для села.Денис,як і сільська влада сама по собі нічого не робить,не робила і не буде робити нічого,крім того,що вставляти палки в колеса
Михайло
9/23/2016 2:54:46 AM  |  IP: 88.196.133.***
повністю згоден з прот. Іоаном .Хрест є тільки Христів і нічий інший, ділити його є зневагою до Бога.
прот. Іоанн
9/22/2016 9:59:31 PM  |  IP: 194.60.77.***
Хрест є лише Христів! Немає московського чи греко-католицького, чи православного хреста. Чи за кожну деномінацію окремо був розіп'ятий Ісус Христос? Церква є лише Христова! Кому хочеться, щоб Церква стала політичною і служила політикам, замість Христа, вам потрібно відмовитися від звання християнина. Якщо ви цього не наважуєтеся робити, то для чого так обливати брудом чиюсь Матір? Дякую Богу, що читачі більш свідомі і публікують свої щирі коментарі.
Прошу редакцію сайту зняти це фото із зупинкою с. Імстичево, на якому є нецензурне слово.
Михайло
9/19/2016 5:28:17 AM  |  IP: 88.196.133.***
я православний був,є і буду,але з повагою відношуся до істинних християн.Автор є просто псевдопатріот ,який своїм поносом думок хоче посважати людей і звинуватити в цьому когось іншого.І чому в статті на фото нецензурний вираз?

Prev123Next