-
10/3/2016
-
3214
-
0
Іршава гучно відсвяткувала 675 річницю з моменту першої згадки про місто. Святкування цьогоріч розділили на два дні. Як ми вже писали в перший день творча організація Art Event влаштувала святкові фотозони та зони для відпочинку, а також драйвову концертну програму.
Святкування розпочали з урочистого відкриття найбільшого в Україні кованого гербу міста, висота якого становить 3.5 метри. Створенням гербу займались місцеві ковалі на кузні БК.
На другий день свої таланти демонстрували вихованці дитячої школи мистецтв, Будинку дитячої творчості, студенти Ужгородського коледжу культури, а вихованці шкіл міста подарували всім присутнім патріотичний флешмоб.
З святкової сцени весь вечір лунали вітання для містян, виступили рок-гурт "Time-R" і львівський рок-колектив "Дикі Серцем". Останні розпочали тур містами України з презентацією нової пiснi "Запам'ятай цю мить". А феєричне та захоплююче шоу продемонстрував театр вогню «Fire life».
На завершення для всіх заспівав Степан Гіга зі своїм колективом «Друзі мої».
Фотографії з фотозони можна знайти на офіційній сторінці Art Event та незабаром на наших сторінках у соцмережах Вконтакті та Facebook.
Irshava News.