• 5:41 PM
  • середа , 7-червня-2023

З Іршавщини до лав ЗСУ відправили перших призовників

  • 10/9/2016
  • Перегляди 1121
  • Коментарі 0

4 жовтня, Іршавський районний військовий комісаріат відправив першу команду молодого поповнення до лав Збройних Сил України для проходження строкової військової служби.
Перша команда призовників району у складі: Михайло Петрович Ільтьо з Доробратова; Микола Андрійович Капітан з Арданова; Богдан Іванович Павлище з Ільниці та Павло Павлович Черничко з Арданова, відповідно до наряду обласного військового комісаріату, відправлена для проходження строкової військової служби у навчальний військовий центр Збройних Сил України «Десна». Після проходження навчального процесу у названому підрозділі наші земляки продовжать службу у військових частинах, які дислокуються у західній та центральній частинах України, але ні в якому разі не будуть залучені до виконання завдань у зоні АТО.

        На урочистій відправці на плацу Іршавського районного військового комісаріату в присутності посадових осіб районної державної адміністрації, особового складу райвійськкомату, батьків і родичів до призовників звернувся військовий комісар полковник Віктор Нагайко. Він  побажав молодим воїнам достойно віддати свій громадянський обов’язок перед державою, не зганьбити честь батьків і району та повернутись додому здоровими та мужніми громадянами.

 Провідний інспектор відділу мобілізаційної роботи, 
зв’язків з правоохоронними органами 
та оборонної роботи апарату
районної державної адміністрації І.М. Химич

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News