• 7:04 PM
  • неділя , 26-вересня-2021

Довжанська загальноосвітня школа представляє Закарпаття на благодійній акції "Моя школа"

  • 10/22/2016
  • Перегляди 793
  • Коментарі 0

Інтернет-журнал FAQinDecor, спільно з провідними українськими дизайнерами і фахівцями в різних галузях, запустив благодійну акцію «Моя школа».

Метою проекту є виконання капітального ремонту однієї з загальноосвітніх шкіл України. Школа, якої займуться професійні дизайнери, визначиться шляхом загального голосування.

Якщо мислити ширше - даним проектом автори проекту хочуть запустити процес реформування освітнього простору в Україні.

Восени на сайті проекту стартувало голосування, за допомогою якого ви самі визначите школу, яка по праву знайде новий вигляд. 25 грудня будуть підведені підсумки голосування. Роботи по реконструкції школи заплановані на літо 2017 року.

Закарпаття в даній акії представляє Довжанська ЗОШ. Школа в якій працюють професійна команда вчитилів і навчаються  талановиті учні. Тут виховують патріотів України, які люблять свою країну. Учні Довжанської загальноосвітньої школи не одноразово брали участь у патріотичних акціях. Дамо їм шанс змінитись!

Свої голоси ви можете залишати до 19 грудня 2016 року.

Відзначимо, що кожен відвідувач може проголосувати за необмежену кількість шкіл, але кожної з них він може віддати тільки один голос.

Проголосувати можна тут.Irshava News

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News