• 5:46 PM
  • неділя , 24-жовтня-2021

Безтурботний звіт голови РДА та прокурора на сесії районної ради

  • 11/4/2016
  • Перегляди 1518
  • Коментарі 11

  Саме так можна охарактеризувати інформацію на сайті Іршавської РДА (на сайті районної ради інформація взагалі відсутня-остання акутальна інформація там за вересень 2016 року!!!), де за скупими рядками чиновники забувають надавати детальний звіт для ознайомлення громади, а не тільки "обраних"...

  3 листопада,  відбулася шоста сесія районної ради VII скликання. Її відкрив голова райради Віктор Симканинець. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Горін, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Павлишин, заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола, заступник голови районної ради Володимир Половка, керівники служб, відділів райдержадміністрації та району, а також  сільські голови району. Засідання розпочали вшануванням хвилиною мовчання пам`яті тих, хто загинув на Сході країни.

Сесія проходила згідно затвердженого порядку денного. Всі питання, які виносились на розгляд сесії районної ради було обговорено на профільних та спільних комісіях, тож особливих зауважень у народних обранців не виникало.
Одним з основних питань став звіт голови Іршавської райдержадміністрації Олександра Горіна про виконання делегованих радою повноважень. Олександр Васильович, повідомив, що виконання делегованих повноважень перебуває на постійному контролі керівництва райдержадміністрації.
Діяльність районної державної адміністрації проводиться на принципах прозорості підвищення ефективності прийнятих управлінських рішень і направлена на всебічне задоволення прав і свобод громадян.
На даний час управління, відділи, служби району працюють над виконанням заходів програми економічного і соціального розвитку, бюджету району на 2016 рік та розробки проекту на 2017 рік.

Виступили також зі своїми доповідями і керівник Хустської місцевої прокуратури Сергій Зовдун, який поінформував присутніх про стан злочинності та додержання вимог законності на території Іршавського району за 9 місяців 2016 року, а також начальник Іршавського відділення поліції Хустського відділу поліції в Закарпатській області Юрій Огняник розповів про стан боротьби із злочинністю, охорону громадського порядку та результати діяльності відділення на території Іршавського району.
       На завершення сесії урочисто пролунав Гімн України.

IrshavaNews (за матеріалами сайту Ішавської РДА)Коментарі (11)
НЕ БАЙДУЖИЙ “СПОГЛЯДАЧ”
11/11/2016 3:22:08 AM  |  IP: 31.41.92.***

“Безтурботний звіт голови РДА та прокоратури на сесії районної РАДИ”.
Прочитавши на сайті статтю і проаналізувавши висловлювання які містяться у тексті я зрозумів, що жителі Іршавщини проживають у прекрасних умовах , тобто “це тобі не Іршавщина — а просто ГОНКОНГ”. Члени президії які зображені на фото під державним прапором “ВТУЛАЮТЬ” народу свої досягнення.
Цитата із статті: “Діяльність РДА проводиться на принципах прозорості підвищення ефективності прийняття управлінських рішень напрвлена на всебічне задоволення прав і свобод громадян.
На даний час управління, відділи, служби району працюють над виконанням заходів програми економічного і соціального розвитку, бюджету району на 2016 рік та розробки проекту на 2017 рік”, - кінець цитати. Ці слова нагадують мені звіт комуністичних діячів минулого. І ще, якщо це усе говориться мовою ворога (російською мовою), українським державним службовцем після “вшанування хвилиною мовчання пам'яті тих, хто загинув на Сході країни”, - цитата, то я не маю слів як це прокоментувати.
Голова Ради Симканинець В. теж член президії на фото. Це і “Вітьок” приймає участь у створенні економічного дива на Іршавщині? “Вітьок” вміє будувати за державні гроші різні об’єкти. Такий собі “Вітьок-іллюзіоніст”, - ні грошей ні об’єктів(це із часів, коли він був у освіті).
А зараз, чи відбувається хоч одне рейдерство у районі без відома та “благословення” Симканинця??? Звичайно ні !!!
А тому, цей звіт “комуністичних діячів Іршавщини”, які зображені на фото, тягне на номінацію не “Гордості району”,а “ГАНЬБИ РАЙОНУ”. Шановні, ви є “ГАНЬБА РАЙОНУ”.
А що стосується громадян, мешканців Іршавщини , то їм велика повага і проста порада “Дивіться кого і куди обираєте”.
Я думаю, що члени ПРЕЗИДІЇ із фото, якщо не візьмуться за конкретну роботу, то за їхні здобутки народ, мешканці Іршавщини, скоро дадуть оцінку, тому що народ ще не забув палити шини.
Тепер що стосується коментарів до цієї статті. Усе ви пишете вірно. “Cимканинці”, “Горіни”, “Станки”, “Добромільські” це тільки частина тих хто завжди “голодний”. Аде “Савки”, де “Хохлови”, і багато-багато інших у тому числі і “Бобяки”.
Напевно їхні Е-декларації пусті а вони голі.Скільки об’єктів у районі захоплено чи викуплено за безцінь? Скільки грошей вкрадено? Скільки земель роздано "еліті"? Скільки незаконних кар’єрів?
“Шановні члени Президії (очільники Ради та РДА). Схаменіться , досить грабувати і збагачуватись за рахунок простих громадян.
Думайте і робіть висновки!!!
Що стосується присутності прокурора під час звітів “комуністичних діячів Іршавщини”.
Шановний ПАНЕ ПРОКУРОР!
Ви хороша людина, про Вас хороші відгуки, але будьте орбережні, тому що іршавські діячі затягнуть Вас у свій “омут”.
Але, разом з тим реагуйте на дії посадовців, у тому числі і “осіб” із ПРЕЗИДІЇ, а також тих, кого народ згадує у коментарях до статті.
Будете діяти відповідно до закону, будете захищати народ і самі знайдете захист у народа. Як Ви можете не бачити коли від людей “голодна еліта” відбирає по 2-3 сотки землі. Хто цих людей має захищати?! Запитайте себе і дайте відповідь народу.
Білки.
11/8/2016 4:32:17 AM  |  IP: 95.135.167.***
Народ який магазин Ізая!!! ви зглузду з'їхали він підставна утка, магазин Станка йім іще все мало!!!!!
Білки
11/6/2016 11:03:47 PM  |  IP: 194.60.77.***
Ти так кажеш Добромільський що ремонтує Ізай універмаг бо ви злодії все що купуєте на незаконно зароблені гроші реєструєте на підставних осіб. Універмаг і все майно Білецького СТ за безцінь забрав Станко а ти Добромільський промикаш слину носивись ташку за сокачом і тогось продав як ти не хотів незаконно віддати універмаг у Іршаві Станко тай ти переживаєш за кооперацію в Білках переживаш за свій жеб в цьому ся ніхто з поряд очних білків чан не сомнівать .
Правда
11/6/2016 7:33:10 PM  |  IP: 85.119.90.***
По закінчені прослухали гімн як у савдепі і пішли пити горілку осьі вся робота
Добромільський
11/6/2016 5:37:32 PM  |  IP: 193.34.172.***
Який Станко ремонтує у білках універмаг?Універмаг давно продано Ізайови і той ремонтує.Мусіли продавати бо Сокач тільки довги лишив .Будучи головою передовогл сілпа жодний магазин не відремонтував,усе розвалювалось.Криша на універмазі текла,поверхи поплісніли а він доньці 4 машини купиа, хижу і магазин построів, а остальний час у карти в затишку грав.

білки
11/6/2016 2:53:10 AM  |  IP: 193.34.172.***
Станко тепер рулить всюли і в Білках вже ремонтуе Універмаг Сокач не зміг бо йому треба було гроші налічку тепер носить по судам набрав а тепер мае за шо ходити по іршаві
Іршава
11/6/2016 1:42:25 AM  |  IP: 81.23.24.***
ЄЦ продався,бо Симканинець не Добромільський, той сам знав рулити.
Депутат
11/6/2016 1:28:47 AM  |  IP: 46.211.141.***
Пішов наконец повний дерибан. За рік ся придивили-не даром Станко БЮТ купив,тепер гроші відбиває із своїми холуями.Спілку забрав-мовчать,автомати роблять-мовчать,треба гребсти доки можна до кінця. Навіть при регіоналах такого не було. Єц розчарував,нащо вас там так багато,коли ви все голосуєте в пользу одного бютівця?
громадян
11/5/2016 4:10:25 PM  |  IP: 81.23.24.***
Правдо, хто вам заважає? Ідіть і знайомтеся, а депутатів ви самі обрали -"спокійних",які лиш за свої статки переживають,що би ще у районі поділили.
Незалежний
11/5/2016 10:13:40 AM  |  IP: 46.211.145.***
Іще на сесії кажуть люди Станку Петрові виділили землю під камяний карьєр у Імстичеві. Сигинь, треба му і тото.

Prev12Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News