• 2:53 AM
  • п'ятниця , 9-грудня-2022

За сприятливих погодних умов почнеться ямковий ремонт доріг, капремонт - після виборів

  • 2/25/2017
  • Перегляди 705
  • Коментарі 1

На минулому тижні розпочала свою роботу спеціальна комісія, яка обстежує всі автошляхи районного центру, що потребують поточного та капітального ремонту, визначаючи стан їх пошкодження. У її складі спеціалісти Закарпатського відділу комплексного проектування інституту «Укрдіпродор» - провідний інженер Людмила Пілюгіна та інженер ІІ категорії Віталія Качур, повідомляє сайт Іршавської міської ради. 

Так, згідно з повідомленням, щодо до доріг, капремонт на яких проведено за останні 5 років, у комісії зауважень практично не було. А от автошляхи вік, яких сягає 20-25 років - потребують бодай поточного ямкового ремонту. Серед основних причин, які призвели до значних руйнувань – не проведені Облавтодором планові капремонти, сильні морози, а також не пройшло безслідно і використання піщано-сольової суміші при посипанні автошляхів. Дороги, де для підсипки використовували тільки пісок – збереглися значно краще. На майбутнє, очевидно, цей фактор слід враховувати, і з метою збереження асфальтобетонного покриття, при потребі використовувати тільки піщану, або іншу більш безпечну суміш.

У ході роботи прийнято рішення про виконання поточного ямкового ремонту центральних та комунальних доріг Іршави при сприятливих погодних умовах. Йшлося і про демонтаж (до бруківки) частини старого асфальтного покриття у центральній частині міста, оскільки під кількома сантиметрами асфальту укладена бруківка. Цей дорожній матеріал набагато витриваліший та стійкий до автомобільних навантажень. Навіть при певній деформації дорожнього полотна, його вирівнювання та ремонт значно дешевші ніж проведення щорічних поточних ямкових ремонтів асфальтобетоном. Починаючи з 2011 року міськрадою велися перемовини із власником цих доріг щодо їх капітального ремонту бруківкою. Однак, через відсутність коштів у Служби автомобільних доріг у Закарпатській області на ці роботи, згоди досягнуто не було. Разом із тим, самостійно міській раді виконати таку роботу не під силу, оскільки фінансування подібного проекту сягає річного бюджету міста. Вже на сьогодні перспектива дещо позитивніша і при утворенні об’єднаної громади цілком може перейти у площину реального виконання.

Зрозуміло, що такі об’ємні і дороговартісні роботи виконувати можна виключно при наявності відповідної проектно-кошторисної документації. Тому, після чергової розмови з власником доріг, міськрадою направлено листа із проханням вказати якого значення дороги (місцевого чи державного) та надати згоду на проектування з викладенням їх бруківкою (вул. Гагаріна, Шевченка, Білецька). Поетапно виконати подібну роботу цілком можливо протягом двох трьох років.

У міськраді зазначають, що початок таких капітальних ремонтів стане можливим тільки після створення міської об’єднаної територіальної громади з с.Лоза (30 квітня цього року) і, відповідно, формування бюджетну новоствореної територіальної одиниці хоча б у ІІ півріччя 2017 року, оскільки вартість подібного капремонту бруківкою доріг по вулицях Білецькій, Шевченка, Гагаріна складатиме щонайменше 4-5 мільйонів гривень.

Також спеціалісти оглянули перелік вулиць, де автошляхи потребують капремонту, затверджений на початку року депутатським корпусом на основі пропозицій внесених депутатами, міськвиконкомом та мешканцями міста, із передбаченим фінансуванням.
16 лютого фахівці здійснили на дорогах заміри, які необхідні для розробки документів по вулицях Фізкультурній, Спортивній, Горького, Б.Хмельницького, Залізничній та Фединця.

На цьому тижні спеціалісти продовжили обстеження стану доріг по вулицях Набережній, Поштовій, Зеленій, Миру, Дружби, Польовій, Слов’янській. Вже найближчим часом проектувальники проведуть огляд та заміри доріг по вулицях Гагаріна, Шевченка, Білецька.

Крім того, в ході роботи здійснили необхідні заміри на пішохідних доріжках міста. У 2017 році передбачено капремонт тротуарів по вулицях Федорова (ліворуч дороги від м-ну «Золотий ключик»), Б. Хмельницького (обидві сторони від перехрестя з вул.Білецька до вул.Шкільна), Шкільній (від перехрестя з вул.Білецькою до ЗОШ №2), Білецькій (ліворуч від перехрестя з вул.Б.Хмельницького) та завершити тротуар по вулиці Фединця.

Отримавши необхідну документацію, з приходом погожих теплих днів у Іршаві розпочнеться вже практичне втілення проектів. На окремих об’єктах дорожньої інфраструктури цей етап буде останнім, оскільки попередньо виконано проекти по будівництву водопровідних та водовідвідних систем.

Окрім названих вулиць, що потребують капітальних ремонтів, Програма соціально-економічного розвитку Іршави містить ще ряд інших. І хоча цей план може здатися неосяжним, проте, зважаючи на досвід попередніх років, маючи готову документацію, крок за кроком плани можна втілювати в життя.

Тим паче, якщо у першому півріччі 2017 року Іршава стане центром міської об’єднаної територіальної громади, є всі шанси отримати деклароване державою додаткове фінансування, додаткові податкові надходження до бюджету нової територіальної одиниці, що у рази збільшує можливості виконання більшості із намічених і розроблених проектів.

Коментарі (1)
Артур
2/25/2017 11:20:19 PM  |  IP: 178.95.82.***
Бобик молодець, добивається ще до кращого, щоб місто мало зразковий вигляд!

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News