• 7:37 PM
  • середа , 7-червня-2023

В Іршаві відбулася друга відправка призовників до лав Збройних сил України

  • 4/18/2017
  • Перегляди 1034
  • Коментарі 0

У рамках призовної кампанії “Весна-2017” у вівторок, 18 квітня, в Іршаві відбулася друга відправка призовників до лав Збройних сил України. Цього разу до військових частин відправилися Іван Лазорко, Юрій Білей, Павло Ломага, Іван Попович та  Віктор Іваньо. Служитимуть хлопці півтора року у військових частинах, які дислокуються  в Західних і Центральних областях України.


Нагадуємо, що згідно з постановою Президента України №477, військовослужбовці строкової служби не приймають участь у зоні АТО та проходять військову службу у місті постійної дислокації військової частини.


Під  час відправки, майбутні військовослужбовці отримали благословення від настоятеля православного Петро-Павлівського храму  Отця Василія (Ігната).

    

Побажав міцного здоров’я, успіхів у майбутній службі, справжньої армійської дружби та добросовісного виконання свого обов’язку призовникам військовий комісар Іршавського районного військового комісаріату, полковник Віктор Нагайко повідомляє Іршавська РДА. 

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News