• 2:51 PM
  • понеділок , 16-травня-2022

Учні Імстичівської школи із екскурсією відвідали Ужгород

  • 6/7/2017
  • Перегляди 544
  • Коментарі 0

Екскурсія , похід чи експедиція , для учнівської молоді становить неабиякий інтерес. Адже кожна мандрівка дарує дітям ( і не тільки їм) безліч приємних почуттів, вражень , спогадів та емоцій. Одна подорож від іншої завжди відрізняються, хоча проводяться по одному і тому ж маршруту. А відрізняються вони за своїм складом екскурсантів, метою та змістом проведення, емоційним та психологічним настроєм і нарешті організованістю групи, яку забезпечують педагоги.

Цього разу, тобто 1 червня ц.р., приємно було здійснювати екскурсію в Мукачево і в Ужгород разом з учнями та вчителями Імстичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Дирекція школи подбала про те, щоб саме в День захисту дітей учні по-справжньому відчули своє «професійне» свято. І треба без зайвого пафосу відзначити , що це свято-екскурсія відбулося й пройшло організовано , змістовно й радісно. Найбільше про це подбали вчителі школи Андрашко Оксана Іванівна, Ливдар Ганна Василівна , Чонговай Ганна Петрівна та Станко Ганна Андріївна. Було дуже помітно , що вони користуються добрим авторитетом у своїх вихованців, а їх було 40 чол.- учні 3-го, 4-го та 6-го класів.

«Замки Закрпаття»- такою була тема цього уроку-екскурсії. Школярі із величезним задоволенням та цікавістю познайомилися з історією Мукачівського замку «Паланок». Вони були приємно вражені величністю його споруди, архітектурою забудови та музейним змістом наповнення. Те , що вони своїми очима там побачили, відзняли на фото-відео матеріали безумовно поповнило їхні знання, розширило їхній кругозір.Не менш цікавим було їхнє перше знайомство з обласним центром Закарпаття- м. Ужгород. Тут екскурсанти побували в Ужгородському замку.

З особливим інтересом учні знайомилися з експонатами музею під відкритим небом, заходили в кожну «хижку», візуально вивчали знаряддя праці наших предків та прогулювалися «вулицями старовинного закарпатського села». Відвідали Хресто-воздвиженський греко-католицький храм та побували біля пам’ятного знаку угорській імператриці Марії- Терезії , пройшлися знаменитою Ужгородською «алеєю лип», мали змогу вільно погуляти по площі Народній, біля фонтану, у сквериках та на березі річки Уж. Пізнавальною для дітей була поїздка на українсько-словацький кордон. З вікна автобуса під час повернення в Іршаву учні бачили Невицький та Середнянські замки й почули невелику історію про них.

На думку учнів та педагогів екскурсія пройшла «славно». Вона вдалася , ще й тому , що був прекрасний сонячний день, добрий настрій і щире відношення до екскурсантів з боку перевізника Іваниша Віталія Івановича- водія автобусу «Ікарус». Звичайно ,що під час подорожі був, як і планувалося «пікнік» на природі. І нарешті завершення екскурсійної програми відбулося в Іршаві на території туристично-рекреаційного комплексу «Прага», де діти вдосталь провели часу на батутах, качелях, милувалися рукотворним озером з плаваючими рибками, міні-водосподом та скуштували смачної піцци в акуратних та приємних оку бесідках , що налаштовані на території в традиційному закарпатському стилі.

На закінчення хочеться підкреслити , що подорожі – це природній потяг до пізнання навколишнього світу. Тому мандруйте сміливо, з повною свободою, шукайте , досліджуйте й подорожуйте протягом усього довгого життєвого шляху.

Зав. відділом подорожей Іршавської райСЮТур, відмінник освіти України

Богдан Ільницький

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News