• 3:09 PM
  • понеділок , 30-січня-2023

Поблизу Іршави горіло сміттєзвалище (оновлено)

  • 6/21/2017
  • Перегляди 1649
  • Коментарі 2

Вдповідні світлини жителі Іршави та с.Дубрівка публікують у соцмережі Фейсбук. Через високу температуру повітря в літній період сміттєзвалище самозагорається, а як наслідок страждають жителі навколишніх сіл та м.Іршава.


Як повідомляється, жителі викликали рятувальників аби загасити вогонь.


Нагадаємо, минулого тижня жителі с.Дубрівка висловили обурення щодо сміттєзвалища. 
Відповідне звернення опублікував Ярослав Сухан у соцмережі:


"Жителі с.Дубрівка обурені бездіяльністю влади та керівництвом "ЕкоІр"!!!

15.06.2017 року на території Дубрівської ЗОШ зібралось близько 200 жителів с.Дубрівка які обурені ситуацією яка склалася на території сміттєзвалища.
До Дубрівської громади на обговорення приїхали голова Іршавської РДА Горін О.В. його заступник Мошкола І.І. та директор "Еко Ір". 
Під час довгої дискусіх люди висловили голові своє невдоволення ситуацією, що склалася на сміттєзвалищі. 

Фі
рма Еко Ір з 2012 року звозить все сміття району на Дубрівське сміттєзвалище, за останні 5 років сволка настільки збільшилась, що сміття лежить вже майже в городах жителів с.Дубрівка. У свою чергу Еко Ір зобовязаний був запустити сортувальну лінію сміття, пресувати в палети, та вивозити, але з вище наведеного нічого не робиться а тільки територія свалки збільшується. Також в с.Дубрівка кожен житель має колодяз з якого п'ють воду і готують їжу. Люди занепокоєні чи не будуть вони та їх діти хворі на всякі онкологічні хвороби які дадуть за себе знати через 5-10 років? Адже сміття перегниває і забруднює підземні води якими користуються жителі Дубрівки.
Також громада жалілась на сильний сморід з боку свалки, якій сильно відчутно зранку. А також в літню пору щорічне горіння сміття та задимлення с.Дубрівка. Ще жителі бояться що з свалки можуть приповзти всякі щурі та змії, яка розрослась за останні роки дуже близько до жилих будинків, а 
жителі Дубрівки не одноразово бачили щурів розмірами більших за бобрів. Не згідні люди також з тим, що чому, щоб врайоні було чисто та не був район засміченим, від цьго мають ризику здоров'ям своїм та дітей??? 

Зауважила громада і те що це проблема не тільки с.Дубрівка а в першу чергу с.Лоза м.Іршави с.Ільниця а також всього району!
В кінці жвавої дискусії на підвищиних тонах голова РДА разом з жителями які найближче проживають до свалки поїхали подивитися стан території сміттєзвалища.
На кінець зустрічі керівник району пообіцяв допомогти з вирішенням даної ситуації..."


Як нам стало відомо Дубрівське смітєзвалище найближчі два тижні не прийматиме сміття. Як надалі розвиватиметься ситуація інформуватимемо додатково.

Коментарі (2)
анука
6/25/2017 12:59:46 AM  |  IP: 91.226.34.***
шо буде далі ????
прохожий
6/22/2017 1:54:38 PM  |  IP: 194.60.77.***
у іршава нюс журналісти або хворі або дибіли пишуть аби писати яка висока температура повітря у суботу була злива того року і поза того року не було високоі температури і свалка не горіла а загорілась після зборів у дубрівці може ліпше сухана зазвідайте чомугорить проти бобика обисрався та імився до малиновського

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News