• 2:55 AM
  • вівторок , 23-квітня-2019

Федір Шандор провів відкриту екскурсію Іршавою

  • 10/6/2017
  • Перегляди 544
  • Коментарі 1

Як і було заплановано, в день святкування Дня міста, першу неділю жовтня, було проведено екскурсію визначними місцями Іршави. Її провів професор Федір Шандор.Всіх охочих Федір Федорович радо вітав біля сонячного годинника. Розпочалась екскурсія з короткого ознайомлення з містом, походження назви Іршава, потім всі перейшли до найбільшого в Україні кованого герба міста.

Варто зазначити, що Іршавський герб один з двох Гербів Західної України, на якому не змінили оригінальний вигляд. Символи на гербі вказують на те, що Іршава мала вагомий статус у давні часи, мала прихильність корони, торгувала рибою та мала можливість торгувати деревиною. 

Найцікавіше було у сквері Ілошво де  поховані три нащадки засновників міста. Федір Шандор детальніше розповів про розвиток Іршави у різні періоди від заснування і до набуття Іршавою статусу міста, - повідомляють у міськраді.


У підсумку екскурсії було запропоновано, що  раз на місяць таку екскурсію проводитиме директор Іршавського краєзнавчого музею Андрій Світлинець. Детальніше про екскурсії будемо повідомляти додатково.


Наші ж читачі у соцмережі Фейсбук могл спостерігати за нею наживо. Наразі це відео можна переглянути на сторінці irshava-news.irshava-news.com

Коментарі (1)
Читач
10/7/2017 2:29:13 PM  |  IP: 178.77.238.***
А далі хіба по ганделиках поведеде )))))))))))

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News