• 4:02 AM
  • вівторок , 23-квітня-2019

У Іршаві провели відкриту екскурсію містом

  • 11/6/2017
  • Перегляди 363
  • Коментарі 0

У Іршаві вчора вдруге провели відкриту екскурсію містом

Хоч й небагато людей прийшло, та й реклами ця подія немала багато, та все ж декілька іршавчан на неї завітали. Вперше відкриту екскурсію по Іршаві провів в день міста Федір Шандор. Надалі заплановано, що всім охочим в першу неділю місяця розповідатиме про місто директор Іршавського краєзнавчого музею Андрій Андрійович Світлинець. 

Ось що пишуть в мережі про вчорашню екскурсію:

Іршавчанин Ярослав Коваль: "Дехто їде в світ-поза-очі, щоб побачити щось цікаве, а дехто не хоче піднятись з дивана, щоб почути цікаве про своє місто. Цього року на день народження рідного міста, була проведена перша екскурсія в Іршаві для всіх бажаючих. Сьогодні ця акція відбулась вдруге. 
Побачивши невелику об'яву ще вчора, я твердо вирішив відвідати екскурсію з дружиною.І хоч зацікавлених людей зібралось небагато, ті що прийшли не пошкудували.Адже екскурсоводом була одна з найцікавіших особистостей Іршавського району, директор Іршавського краєзнавчого музею Андрій Світлинець. Залишається тільки приємно дивуватись винятковим здібностям краєзнавця, історика,патріота рідного краю, патріота України і людини , яка надзвичайно любить свою роботу і якій присвятила своє життя. Було цікаво почути історію Іршави і відвідати іршавський краєзнавчий музей, який завдяки старанням свого патрона збагатився багатьма новими експонатами, яким вже затісно в існуючому приміщенні.Було замітно, з якою любов'ю пан Андрій бере в руки кожен експонат, про який розповідає-складається враження, що він любу річ впізнав би з зав'язаними очима наосліп. Думаю, що розповіді пана Андрія не залишать байдужими тих хто прийде наступного разу-вірю що ця хороша традиція продовжиться і пропоную, щоб до екскурсій долучались учні старших класів Іршавської і інших шкіл району-вийдуть чудові уроки краєзнавства.Іще раз дякую пану Андрій Світлинець за чудову екскурсію і бажаю йому успіхів в такій потрібній і корисній справі.".

Фото: Ярослав Коваль

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News