• 8:07 AM
  • п'ятниця , 9-червня-2023

Сміттєзвалище без впорядкування, а с. Дубрівка без питної води

  • 10/5/2018
  • Перегляди 470
  • Коментарі 0

Принаймні двічі в році в районі згадують питання сміттєзвалища і проблему починають обговорювати, однак до дій так і не доходить.


Ми неодноразово описували дану проблему, та описували історію з інвесторами та всіма перепонами. 

Історію сміттєзвалища можна прочитати за посиланням: 

Дубрівське сміттєзвалище та примарні інвестори


За останні декілька років найактивніше приверталась увага до проблеми лише у випадку загорання. Найгучніше це відбувалось у 2012-2014-2017роках і майже кожного разу через загоряння. Про людей які мають по сусідству районне сміттєзвалище згадують рідко.Минулого року скликались десятки нарад, шукали шляхи вирішення проблеми, людей запрошували на зустріч в РДА.

Читайте також:

У райраді вкотре обговорили проблему Дубрівського сміттєзвалища

Але там назріла катастрофа. Вода в колодязях вже не придатна до споживання. Про це ми писали минулого року у вересні. Тоді на запит обласного депутата було проведено експертизу. Тоді Закарпатська продспоживслужба відібрала та провела аналіз проб який показує, що вода в колодязях жителів села не є питтєвою.Читайте також:


Через місяць після поведення експертизи Закарпатська обласна рада прийняла рішення про виділення 1.5 млн грн для виготовлення свердловини та подальшого будівництва водопроводу, що дасть можливість вирішити проблему із забезпечення питною водою жителів села Дубрівка. З того часу минув рік, а проблема всерівно залишилась. 


Нещодавно журналісти телеканалу Сіріус знову побували у с.Дубрівка і як виявилось, проблема не вирішена досі.


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News