-
11/26/2018
-
1074
-
0
Верховна Рада ухвалила постанову про введення в Україні режиму воєнного стану. Відповідне рішення підтримало 276 депутатів.
Воєнний стан діятиме в Україні з 9:00 28 листопада 2018 року по 25 грудня 2018 року.
Під час виступу у парламенті Петро Порошенко заявив, що вніс новий Указ, який передбачає введення воєнного стану не на 60, а на 30 днів. Крім того, дія Указу стосується не всієї території України, а лише переліку областей:
Вінницька
Луганська
Миколаївська
Одеська
Сумська
Харківська
Чернігівська
Херсонська
Внутрішні води Азово-Керченської акваторії.
У законі про воєнний стан перерахована низка заходів, яка може бути введена на період режиму воєнного стану.
Запровадження воєнного стану передбачається виключно у випадку наземної операції регулярних військ РФ за межами ОСС та незаконно анексованого Криму в областях, які розташовані вздовж російського кордону, придністровської ділянки україно-молдовського кордону і вздовж узбережжя Чорного і Азовського морів, саме там, де може бути нанесено удар.