• 5:22 AM
  • вівторок , 17-вересня-2019

Велика вода на Іршавщині (фото, відео)

  • 5/22/2019
  • Перегляди 1551
  • Коментарі 0

Паводкові води підійшли до автодороги «Мукачево – Рогатин» та потреби в обмеженні руху транспорту поки немає.

Там, де вода підійшла впритул до фермерських господарств, люди поспішають врятувати хоча б частину врожаю. Селяни хвилюються, що велика вода залишить після себе тони намулу. Аби прибрати весь бруд з городів, потрібні чималі кошти, дого ж селяни можуть понести збитки через втрату врожаю.

Більше у сюжеті телеканалу М-студіо:
У Басейновому управлінні водних ресурсів річки Тиси зазначають, що складна ситуація складається в нижніх течіях Боржави, де утримуються високі рівні та значний шар води на заплаві. За останнім прогнозом та штормовим гідрологічним попередженням ГМЦ протягом другої половини 22 травня очікується збільшення інтенсивності опадів в басейні р.Боржава, особливо в її гірській частині, що може спричини відновлення підвищення рівнів води в нижній течії р.Боржава ще на +0.4+1.0 м (над рівнем води 560 см на 12 год), подальше продовження затоплення заплавних земель, сільгоспугідь сіл Заріччя, Сільце, Камянське, В.Комяти, М.Комяти, Боржавське, Хмельник, Лукове та Білки, можливі підтоплення дворогосподарств сіл Заріччя та М.Комяти, заплавних частин автодороги Шаланки – В.Комяти, а також початкове підтоплення заплавної частини автодороги Мукачево-Рогатин в районі с.Сільце.Очікуваний максимальний рівень на р.Тиса – смт Вилок, 230-280 см над нулем поста ( 98см на 12 год 22.05) вніч з 22 на 23 травня, без виходу води на заплаву.

Протягом 22-24 травня на р.Тиса-м.Чоп очікується підвищення рівня води на 3.0-3.5 м (над рівнем на 8 год 22.05), в межах корінних берегів.Для відкачування поверхневого стоку із задамбового простору підготовлено пересувні насосні станції, які по мірі необхідності будуть переміщені до місць відкачки. Для попередження можливому підтопленню місцевим стоком перевезено одну пересувну насосну станцію в с. Вільхівка та одну пересувну насосну станцію в с. Завадка (Велики Ком’яти).

На лівобережній дамбі в с.Вільхівка біля водовипуску №3 проводяться заходи по попередженню фільтрації – укладено 300 мішків, працює 9 працівників аварійної бригади Берегівського МУВГ, також задіяно 2 одиниці техніки Виноградівської ПМК-78.До роботи по перекачці внутрішнього стоку включено дві насосні станції (№3 та №4) Латорицької осушної системи та одну насосну станцію №26 Берегівської осушної системи.

Водосховища осушної системи «Чорний Мочар» працюють відповідно до Правил експлуатації в період паводків – проводиться акумулювання та регулювання стоку. Виконується гравітаційний скид по каналах осушних мереж поверхневого стоку з меліоративних систем у р.Тису та р.Латорицю.
Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News