• 2:26 PM
  • понеділок , 30-січня-2023

Іршавчанка Марія-Антуанетта Пальок серед переможців фінального етапу Малої академії наук України

  • 5/23/2019
  • Перегляди 941
  • Коментарі 1

Більш як 1200 юних науковців з усієї України захищали власні наукові дослідження у 64 секціях дванадцяти наукових відділень. Традиційно інтелектуальне змагання відбувається під егідою Міністерства освіти і науки України; організатором і координатором заходу є Національний центр «Мала академія наук України».

Фіналу конкурсу передувала титанічна праця дітей, наукових керівників, батьків, розповідають у Іршавській районній раді. Іршавський район гідно представила Пальок Марія-Антуанетта, учениця 11 класу Іршавського закладу загальної середньої освіти №2 Іршавської ОТГ, вихованка гуртка “Теологія, релігієзнавство та історія релігії” Іршавського районного центру позашкільної роботи,  з роботою «Історія релігії та приходських храмів села Чорний Потік Іршавського району Закарпатської області» (науковий керівник Лілія Володимирівна Мороз).

В результаті трьох турів інтелектуального змагання Марія-Антуанетта посіла І місце в загальному рейтингу серед учасників секції «Теологія, релігієзнавство та історія релігії» наукового відділення «Філософії та суспільствознавства».

Теги:
Коментарі (1)
л.....
5/25/2019 10:35:59 AM  |  IP: 92.113.45.***
Молодець!

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News