• 1:31 PM
  • понеділок , 30-січня-2023

Іршавські мажоритарники: Віктор Балога, Валерій Лунченко і Владіслав Поляк

  • 7/23/2019
  • Перегляди 2948
  • Коментарі 3

Цієї неділі українці обирали новий склад Верховної Ради. 

Не обійшлося без скандалів, але наразі справа в руках правоохоронців. Вони розслідують кожну заяву про порушення.

Нагадаємо, що Іршава та район поділені на три виборчі округи: 69 з центром у Мукачеві, 71 з центром у Хусті та 73 з центром у Виноградові.

69 виборчий округ виграв Віктор Балога.
Межі : Іршавський район: Собатин, Лисичово, Кушниця, Бронька, Суха, Довге, Загаття, Климовиця, Кобалевиця, Івашковиця, Дуби, с.Чорний Потік, с.Крайня Мартинка, Підгірне, Смологовиця, Локіть, Мідяниця, Дунковиця, Арданово, Горбок, Доробратово, Негрово.
Берегівський район: Батрадь, смт Батьово, Горонглаб, с.Велика Бийгань, с.Мала Бийгань, .Гать, с.Чикош-Горонда, Гут, Запсонь, Косонь, с.Попово, с.Мале Попово, Гетен, Рафайново, с.Свобода, с.Бадів, с.Бакош, с.Данилівка, с.Шом, с.Каштаново.
Мукачево та Мукачівський район: Великі Лучки, Горонда, Дерцен, Жнятино, Жуково, Завидово, с.Залужжя, с.Ромочевиця, Зняцьово, Драгиня, с.Вінкове, с.Кінлодь, Червеньово, с.Зубівка, с.Софія, Іванівці, с.Старе Давидково, Клячаново, Кальник, Медведівці, с.Кузьмино, с.Руська Кучава, Шкуратівці, Ключарки, Копинівці, Микулівці, с.Ростов’ятиця, Щасливе, Лалово, Березинка, с.Лохово, с.Череївці, Макарьово, Барбово, Нове Давидково, с.Нижній Коропець, Павшино, Пістрялово, Пузняківці, Тростяниця, Крите, Герцівці, Ракошино, Чопівці, Серне, Баркасово, Станово, Гендеровиця, Страбичово, Форнош, Чомонин, Шенборн, Яблунів, Новоселиця.

Другим у виборчій гонці Едгар Токар від "Слуги народу", який відстає від Балоги на 798 голосів і набирає 34,47%. 

Едгар Токар збирається подавати до суду. «Знаю, що ЦВК оприлюднили вже результати, згідно яких основний конкурент має перевагу у 798 голосів. Так, це інформація, згідно поданих протоколів ДВК, але ми не згідні з результатами підрахунку, оскільки наші спостерігачі зафіксували більше 30 порушень на ДВК у день виборів, по двох із них тривають кримінальні провадження.» - повідомив Едгар Токар у мережі Фейсбук.Проте наразі офіційним переможцем є Віктор Балога.  Народився 15 червня 1963 року в селі Завидово Мукачівського району Закарпатської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Єдиний Центр, проживає в місті Мукачево Закарпатської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Єдиний Центр.

Пропонуємо до ознайомлення його передвиборчу програму, яку збирається втілювати будучи депутатом Верховної Ради:

«Шановні закарпатці!
П’ять років тому ми мали надію, що нова влада, яка прийшла в час серйозних потрясінь, не посміє красти, наживатися на війні й тарифах. 
Вони обіцяли закінчити війну та відродити економіку, а замість цього почали боротися не з корупцією, не зі злиднями, а з кожним українцем, який наважився їх критикувати. 
Вони називали наше Закарпаття недорозвиненим регіоном, де немає нічого, окрім контрабанди. Вони поставили на нас клеймо сепаратистів та хотіли розсварити між собою. Але команда «Єдиного Центру» разом з вами зруйнувала їхні плани. Ми показали, що на Закарпатті живуть дружні, працьовиті люди, які хочуть гідного життя і вірять у зміни на краще.
Кожен із нас іде на вибори захищати і представляти Закарпаття у Верховній Раді. Ми не дозволимо, щоб до нашого краю ставилися за залишковим принципом і змусимо владу реагувати та вирішувати проблеми регіону.
В парламенті буду відстоювати політичні принципи «Єдиного Центру» та захищати інтереси своїх земляків.
У зовнішній політиці:
1. Наша мета – не лише вступити до Євросоюзу, а й жити, як в Євросоюзі. Українцям потрібні не пусті декларації, а європейські зарплати, пенсії, дороги та стандарти життя.
2. Україна має стати рівноправним партнером для сусідів, які будуть поважати наші національні інтереси. Для цього ми маємо збудувати сильну та заможну державу, а не ходити по світу з протягнутою рукою.
3. Підтримуємо приєднання України до НАТО. Рішення про вступ у блок має прийматися на всеукраїнському референдумі. Проте вже сьогодні ми повинні будувати армію за стандартами НАТО.
 4. Україна має посилити дипломатичні зусилля щодо припинення війни на Сході. Ми маємо домогтися більш широкого залучення США до переговорів і нарешті забезпечити мир.
У внутрішній політиці:
1. Сприятимемо скороченню загальної кількості депутатів до 250 та переходу до двопалатного парламенту, в якому одна з палат формується представниками регіонів.
2. Виступаємо за зняття недоторканості з депутатів, суддів, Президента України. Кожен представник влади має бути підконтрольний людям.
3. Підтримуємо законодавче закріплення права відкликати депутатів. 
4. Виступаємо за використання форм прямої демократії, як на державному рівні, так і на місцях. Всі важливі рішення мають виноситися на референдум.
5. Активно підтримуємо створення ОТГ на Закарпатті, які дадуть фінансову незалежність та розвиток громадам. 
6. Вважаємо, що повноваження від обласних і районних адміністрацій мають перейти до обласних і районних рад. Лише обрана людьми влада може бути ефективною у відстоюванні інтересів громад.
7. Підтримуємо законодавчі ініціативи щодо подвійного громадянства з країнами-членами ЄС.
8. Будемо підтримувати законодавче посилення боротьби з корупцією.
9. Переконані, що тарифи мають бути справедливими і відповідати реальним доходам людей.
Як кандидат у депутати від 69 округу буду добиватися:
1.Виділення бюджетних коштів на ремонт доріг місцевого та загальнодержавного значення.
2.Виділення державного фінансування для очистки каналу Верхнє-Середнянське.
3.Вирішення проблем із постачанням питної води в Іршавському, Мукачівському та Берегівському районах.
4.Вирішення питання з відкриттям пожежної частини на території Берегівського району.
5.Виділення коштів на протипаводкові заходи у басейнах закарпатських річок.
6.Подальшого впровадження сучасних технологій зі збору, сортування, утилізації та переробки сміття.
7.Вирішення проблем навчальних закладів, зокрема проведення капітального ремонту та забезпечення сучасною комп’ютерною технікою.»

71 виборчий округ. Переміг Валерій Лунченко
Межі: Іршава, та частина району: Приборжавське, Луково, Білки, М.Раковець, В. Раковець, Дубрівка, Мала Розтока, Велика Розтока, Гребля, Осій, Ільниця. 
Тячівський район: Буштино, Вонігове, Дулово, с.Кричово, с.Росош, Лази, Новобарово, с.Руське Поле, Теребля. 
Хуст та район: Боронява, с.Березово , с.Гонцош, с.Ряпідь, Вільшани, Вишково, Яблунівка, Ракош, с.Модьорош, с.Шаян, Велятино,Горінчово, с.Данилово, Драгово, с.Кічерели, с.Забрідь, Золотарьово, Іза, Крайниково, Кошельово, Крива, Копашново, Липча, Липовець, с.Липецька Поляна, с.Каллів, с.Ожоверх, с.Слоповий, Монастирець, с.Нижній Бистрий, Широке, Противень, Нанково, Нижнє Селище, Олександрівка, Рокосово, Вертеп, Сокирниця, Стеблівка, Зарічне, Чертіж, Кіреші, Залом, с.Поляна, с.Хустець. Тут безсумнівну перемогу здобув Валерій Лунченко. Народився 13 жовтня 1982 року в місті Хуст Закарпатської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Хуст Закарпатської області, судимість відсутня, самовисування.

Хоч спостерігачі і фіксували порушення, на результат вони не вплинули.

Пропонуємо виборчу програму  Валерія Лунченка:

«Іду на вибори до законодавчої влади повністю усвідомлюючи свою персональну відповідальність за проведення політики подальших змін задля реального досягнення європейського рівня життя у кожної людини, родини, у всіх наших регіонах та країни в цілому.
Маю для повноцінної роботи сили, енергію, ініціативність, належний рівень освіти та досвід, набутий у складі депутатського корпусу Верховної Ради України VII та VIII скликань.
Основні мої принципи, яких старанно дотримуюсь в роботі:
Діяльність депутата повинна бути відкритою і публічною. Для цього продовжу практику систематичного і регулярного спілкування з громадою на зустрічах, індивідуальних прийомах, через засоби масової інформації: телебачення, радіо, пресу, інтернет. Виборці будуть детально знати про мою роботу в парламенті, з органами центральної і місцевої влади, громадську діяльність через публічні звіти та при безпосередньому спілкуванні.
Діяльність депутата полягає не у пасивному перебуванні на робочому місці та лише голосування за підготовлені кимось законопроекти. Він повинен активно працювати у галузевому комітеті, самостійно або в авторських колективах над розробкою нового законодавства та удосконаленням діючого для створення належних умов розвитку країни та суспільства, всебічного соціального захисту українців.
Виконуючи сумлінно основні законотворчі функції в складі вищого законодавчого органу країни та максимально впливаючи на діяльність центральних органів влади, депутат-мажоритарник зобов’язаний бути лобістом вирішення актуальних проблем соціально-економічного стану справ у власному виборчому окрузі, своєму рідному краї, у галузях економіки, де він є фахівцем за освітою та попередньою діяльністю.
Постійно працювати над підвищенням свого інтелектуального рівня, над аналізом подій в країні і світі, вивченням практики дій виконавчої влади в центрі і на місцях, щоб в межах своїх повноважень депутата втручатися в процеси з метою висвітлення та виправлення допущених помилок та недоліків.
В своїй роботі у виборчому окрузі, разом з командою однодумців і помічників вважаю необхідним домагатися спільно з місцевими органами влади і самоврядування, громадськими організаціями, ініціативними групами мешканців:
– повного виконання місцевими радами усіх рівнів своїх повноважень щодо соціально-економічного розвитку територій, в тому числі: сприянню розвитку бізнесу, створенню робочих місць, будівництву житла, безперебійному постачанню світла, газу, тепла та води, тощо;
– максимальної мобілізації наявних доходів за законодавством та пошуку нових фінансових ресурсів і можливостей для належної роботи закладів освіти, медицини, культури і спорту тощо, за умови ефективного, раціонального, розумного та правильного використання зазначених ресурсів;
– продовження активного лобіювання інтересів нашого краю у вирішенні нагальних питань ремонту і будівництва доріг, приведення 
житлово-комунальних послуг до європейського рівня, постійної турботи щодо належного стану благоустрою наших сіл, селищ та міст, чистоту, освітлення та безпеку вулиць, громадських споруд та місць відпочинку мешканців;
– здійснення подальшої опіки питань отримання малозабезпеченими громадянами адресної матеріальної допомоги, а самотніми людьми похилого віку та людьми з особливими потребами – належної соціально-побутової допомоги та підтримки.
У своїй повсякденній роботі продовжу підтримувати постійний зв’язок з людьми для отримання пропозицій, скарг і зауважень щодо конкретних напрямків необхідного втручання у процеси соціально-економічного життя регіону для допомоги у вирішенні проблем, що виникають або створюються у повсякденні.»

73 виборчий округ. Переміг Владіслав Поляк
Один з найскандальніших. Саме по цьому округу проводив обшуки Департамент захисту економіки..

Межі: Іршавський район: Імстичово, Заболотне, Вільхівка, Нижнє Болотне, Брід, Дешковиця, Лоза, Сільце, Заріччя, Кам’янське, Богаревиця, Воловиця, Хмільник.
Берегове та Берегівський район: Астей, Бадалово, Бене, Берегуйфалу, Боржава, Вари, Велика Бакта, Великі Береги, Галабор, Геча, Дийда, Квасово, Кідьош, Мочола, Гуняді, Мужієво, Нижні Ремети, Верхні Ремети, Оросієво, Четфалва, Чома, с.Яноші, с.Балажер.
Виноградів та Виноградівський район: Боржавське, Букове, Великі Ком’яти, Велика Копаня, Велика Паладь, Фертешолмаш, Веряця, Горбки, с.Вербовець, с.Чорний Потік, Дротинці, Дюла, Мала Копаня, с.Матійово, с.Руська Долина, с.Неветленфолу, Ботар, Оклі, Оклі Гедь, Нове Клинове, Новоселиця, Нове Село, Олешник, Онок, Підвиноградів, Перехрестя, Карачин, Пийтерфолво, Тисобикень, Форголань, Пушкіно, Сасово, Гудя, Теково, с.Фанчиково, с.Притисянське, Тросник, Хижа, Чепа, Гетиня, Затисівка, Чорнотисів, Холмовець, Черна, Шаланки, Широке, Вилок, Королево.Тут перемогу здобув Поляк Владіслав Миколайович. народився 10 серпня 1975 року в місті Виноградів Виноградівського району Закарпатської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Виноградів Виноградівського району Закарпатської області, судимість відсутня, самовисування.

Пропонуємо до ознайомлення його виборчу програму:

Дорогі земляки!
 Сьогодні Україна стоїть на порозі серйозних змін. Однак важливо, щоб за емоційним підйомом суспільства відбувся підйом економіки і стійкий висхідний розвиток України. А це можливо лише в тому випадку, якщо склад Верховної Ради оновиться повністю.
Я вірю, що найближчі 5 років повинні стати трампліном для прориву Закарпаття в майбутнє.
Інакше не можна. Закарпаття завжди було вікном у Європу. Вірніше, Закарпаття і є той самий справжній шматочок Європи в Україні. Європа починається тут.
І я вважаю, що нам давно вже час почати жити по-європейськи не на словах, а на ділі.
Зниження ціни на газ та електроенергію - одне з перших завдань будь-якого політика, у якого є серце в грудях і голова на плечах. Не можуть комунальні платежі за житло бути в кілька разів вищими, ніж пенсія або заробітна плата. Депутати, які голосували за такі тарифи, просто зрадники свого народу.
Ще одне з першочергових завдань - легалізація подвійного громадянства і припинення переслідування людей за надуманими приводами. Громадян необхідно захищати, а не ставити їх поза законом тільки за те, що вони намагаються вижити в цих складних умовах. Практично у всіх цивілізованих країнах подвійне громадянство давно легалізоване. Пора і Україні стати в один ряд з цими країнами.
Дороги в Закарпатті - візитна картка всієї України. Для більшості європейців саме звідси починаються подорожі по Україні. А перше враження - найважливіше. На превеликий жаль, ремонт доріг в Закарпатті на сьогоднішній день фінансується за залишковим принципом. І це незважаючи на те, що за обсягом акцизного збору за паливо наш регіон є одним з лідерів в масштабах країни. Час почати залишати в Закарпатті акцизний збір, призначений для ремонту доріг.
Заборона для українців на пересування на автомобілях з іноземною реєстрацією - ще один приклад незаконного обмеження прав і свобод громадян, несумісний із європейськими цінностями. Ця заборона має бути знята в найкоротші терміни.
«Мовний» закон у його нинішньому вигляді – довгоочікуваний та потрібний крок. Водночас – це серйозний удар по правах та інтересах представників національних меншин. Навіть за часів авторитаризму при радянській владі представники нацменшин могли вільно вибирати, якою мовою отримувати освіту.
 Українську мову треба любити і просувати її через любов, а не через заборони і погрози. Закарпаттю потрібні окремі програми по позитивному просуванню української мови: від підвищених в кілька разів зарплат для вчителів української мови і літератури до фінансової підтримки молодих письменників і поетів.
І ще один дуже важливий момент - корупція. Ні я, ні члени моєї родини не є чиновниками, не отримуємо зарплат від держави, не працюємо з державними замовленнями, не користуємося державними пільгами. Мій бізнес спрямований виключно на масового споживача. І я, як і будь-який нормальний підприємець, усіма фібрами своєї душі ненавиджу корупцію і зроблю все від мене залежне, щоб вилікувати нашу країну від цієї ракової пухлини.
Я, Владіслав Поляк, балотуюся у Верховну Раду України як самовисуванець: я - кандидат з народу і кандидат від народу.
У разі моєї перемоги на виборах ніхто не зможе диктувати мені, а відповідно і вам, свою волю.


irshava-news.com


Коментарі (3)
Дідо Дичко
7/30/2019 2:26:39 PM  |  IP: 108.41.43.***
Шо то за ****** усе уберете якихисьг****** виж і не знали закого ви голос давали лунченко ****нченко гроші в жеб та на мклчнку
пак Іршава
7/24/2019 6:58:20 PM  |  IP: 193.142.219.***
Знову політики район поділили, а простому люду до кого звертатися?
Слуга народа
7/23/2019 11:51:35 PM  |  IP: 31.41.91.***
Говорят, царь - ненастоящий!))

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News