• 6:14 AM
  • понеділок , 8-серпня-2022

Іршавою розгулюють десятки безпритульних собак

  • 10/1/2019
  • Перегляди 495
  • Коментарі 1

Вже майже звична картина для Іршави, коли цілі стаї безпритульних собак розгулюють центральною частиною міста, ринку чи у жилих мікрорайонах.

Люди обираючи собі "друга" буває відмовляються від нього і викидують напризволяще, чим і поповнюють кількість безпритульних тварин, або підкидують у інші райони мітса чи села. 

Так звані дворові тварини не тільки завдають чимало клопоту, але одночасно несуть велику загрозу життю.  Бо можуть переносити багато різних інфекційних хвроб.

Як відомо, іноді люди умисно труять собак чи котів, які потім помирають у шалених муках.  Але що робити з цілими зграями?

Окрім радянських методів, відстрілу чи труїння, існують і цивілізовані: стерилізація, яка покликана зменшити розмноження тварин.

Очевидно, що в Іршаві на цю проблему не дуже зважають, бо чи не щоденно можна побачити такі картини (фото нам надіслали обурені читачі):Фото зроблено у Іршавському міському парку, де щоденно граються діти. І таку картину там можна побачити чи не щоденно.

Коментарі (1)
Julia
10/10/2019 11:55:40 PM  |  IP: 108.46.61.***
На жаль в нашому місті нікого ця проблема не обходить. Владі легше відстріл собак зробити пару разів на рік. Волонтерів немає, притулку теж . Але проблема сама не вирішиться на жаль. Поки люди не зрозуміють що тварин потрібно стерилізувати або ж нести відповідальність за них .

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News