• 11:16 PM
  • понеділок , 30-січня-2023

На Іршавщині наклали карантинні обмеження зі сказу тварин на с.Лоза

  • 11/21/2019
  • Перегляди 832
  • Коментарі 1

Головний спеціаліст Іршавського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області  Василь Горняк повідомив, що 18.11.2019 від випробувального центру Закарпатської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби отримано звіт про результати досліджень патологічного (біологічного) матеріалу  з позитивним результатом щодо збудника сказу собаки у с.Лоза.

У Іршавській РДА наголошують на застосуванні всіх заходів, які направлені на зменшення чисельності лисиці в природньому середовищі, яка є основним джерелом занесення та розповсюдження сказу.

Після активного обговорення, враховуючи всі обставини Державна надзвичайна протиепізоотичної комісії при Іршавській РДА прийняла рішення накласти карантинні обмеження зі сказу тварин на с.Лоза, мисливські угіддя закріплені за Лозянською та Греблянською бригадами мисливців Великорозтіцького низового колективу Іршавського районного УТМР та затвердити заходи щодо ліквідації вогнища сказу.

Теги:
Коментарі (1)
Лозянка
11/21/2019 9:17:09 PM  |  IP: 46.211.67.***
Лисиці вже не перший рік від людей кури носять, а лозянські мисливці крім куріпок і зайців більш нич не видять.Вони ходять коло будинків як свійські .

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News