• 12:43 AM
  • понеділок , 30-січня-2023

У ОДА тривають консультації стосовно спірних питань розділення Іршавського району

  • 1/18/2020
  • Перегляди 603
  • Коментарі 1

17 січня, у сесійній залі обласної ради відбулося засідання міжвідомчої  робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів у Закарпатській області.

Порядок денний склали питання щодо затвердження змін у Перспективному плані формування територіальних громад Закарпатської області, повідомляє прес-служба Закарпатської обласнї ради.

Як відомо, до затвердженого Урядом Перспективного плану  не увійшли Неліпинська Свалявського, Сюртівська та Холмківська ОТГ Ужгородського районів. В останній уже пройшли вибори голови. Ці ОТГ і стали білими плямами на карті адмінтерустрою Закарпаття.

На засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп 2 січня 2020 року було прийнято одноголосне рішення звернутися до облдержадміністрації з вимогою забезпечити неухильне виконання рішення Закарпатської обласної ради від 26 вересня 2019 року №1589 «Про схвалення Перспективного плану формування територій громад Закарпатської області».

Серед всіх питань, було озвучено і проблему двох сіл Іршавського району. 

Петро Добромільський сказав, що у зв’язку із створенням Верхньокоропецької ОТГ Мукачівського району, куди увійшли села Негрово та Доробратово Іршавського району, громади цих двох сіл  втрачають перспективу бути приєднаними до Мукачівської ОТГ. Та й історично жителі сіл Негрова, Доробратова, Арданова, Кам?янського були однією громадою Іршавського району. Між ними до нині існують тісні родинні та економічні зв’язки. Тож, на переконання депутата, зараз варто приєднати ці села до Кам’янської ОТГ Іршавського району. «Це буде зважене і помірковане рішення за теперішніх обставин», – наголосив П.Добромільский.

Коментарі (1)
Петя
1/20/2020 7:24:17 PM  |  IP: 31.41.89.***
То тот Добромільський-Чечетов, що хоче і в Довжанській ОТГ командувати...
Най позират оби го і утті не укіряли...

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News