• 1:47 AM
  • п'ятниця , 9-грудня-2022

На Іршавщині відбулось показове командно-штабне навчання з ліквідації наслідків терористичного акту

  • 10/23/2014
  • Перегляди 1483
  • Коментарі 1

Наявність розвинутої промисловості, більшість з якої є потенційно небезпечною, мережі транспортних комунікацій, великої кількості енергетичних об'єктів, використання у виробництві потенційно небезпечних речовин – усе це збільшує вірогідність виникнення техногенних надзвичайних ситуацій, які містять загрозу не тільки для життя людини, а і природного середовища та економіки. В сучасному світі терористичні акти теж займають неабияке місце серед причин виникнення надзвичайних ситуацій.

Щоб визначити рівень готовності та взаємодії між органами управління та силами цивільного захисту, відділу охорони здоров'я райдержадміністрації та Іршавської станції екстреної медичної допомоги при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій і терористичних актів, 21 жовтня в м. Іршава відбулося показове командно-штабне тренування на тему: "Організація роботи комунального закладу "Іршавська районна лікарня" по наданню спеціалізованої медичної допомоги постраждалим, яких доставлено із зони ураження внаслідок терористичного акту", інформує Іршавська РДА.

За задумом тренувань, в результаті вибуху на абразивному заводі близько 10.00 к.ч. травмовано 15 чоловік, які потребують надання медичної допомоги та евакуації в районну лікарню.

До місця надзвичайної події за сигналом виклику прибули три бригади екстреної медичної допомоги та спеціалізована травматологічна бригада районної лікарні", бійці чергового підрозділу 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста під керівництвом т.в.о. начальника райвідділу УДСНС України в Закарпатській області Василя Данканича та начальника ДПРЧ-5 Дмитра Козаря, газова аварійна служба, заступник начальника Іршавського РВ УМВС підполковник міліції Федір Петер та інспектори ВДАІ Іршавського району.

Рятувальники провели оперативне розгортання та приступили до гасіння "пожежі". На місці було виявлено потерпілих, котрих одразу ж перенесли до майданчика, де розгорнуто медичний пункт з надання першої медичної допомоги та подальшим транспортуванням до спеціалізованих відділень районної лікарні каретами швидкої допомоги зі встановленими ступенями важкості поранень. Умовну аварійну ситуацію було успішно на місці ліквідовано.

За всім цим спостерігало досить багато людей. Оцінювали роботу медичних працівників та волонтерів досвідчені фахівці: головний лікар Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Фома Білинець, начальник відділу організації лікувально-профілактичної допомоги управління охорони здоров'я ОДА Володимир Кузьмик, начальник відділу охорони здоров'я РДА Сергій Караслай, головний лікар комунального закладу «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Булеза, головний лікар районної лікарні Оксана Петах та інші.

Підбиваючи підсумки проведення командно-штабного тренування, на його важливості наголосив перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Полончак. В свою чергу, начальник відділу цивільного захисту РДА Юрій Химинець зазначив, що сили та засоби району в надзвичайній ситуації спроможні виконувати завдання за призначенням, але краще щоб такого, як сьогодні за сценарієм, ніколи в житті не траплялось.

Коментарі (1)
Vit
10/23/2014 1:53:07 PM  |  IP: 178.92.230.***
"Наявність розвинутої промисловості, більшість з якої є потенційно небезпечною, мережі транспортних комунікацій, великої кількості енергетичних об'єктів..." - це все ви про яку країну написали??? Швейцарію? Ви щось поплутали, шановні )) На абразивному заводі вибухнути може хіба петарда... він давно майже не працює, а з такими "спецами" як ригоаналівський химинець далеко підемо... До речі, де люстраційний комітет?

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News