• 11:15 PM
  • неділя , 24-вересня-2023

Закарпатські ринки будуть перевіряти на предмет походження товару !

  • 10/24/2014
  • Перегляди 525
  • Коментарі 0

Президент України Петро Порошенко під час наради з керівниками правоохоронних органів щодо боротьби з контрабандою та корупцією на митниці заявив: «Ніяк не задоволений ситуацією, яка склалася на півдні країни в боротьбі з контрабандою", що лише 20% вантажів розмитнюються в Одесі, а решта – в інших регіонах України, "там, де це простіше зробити".

Глава держави повідомив, що за його дорученням проведено перевірку торгових точок на одному з найвідоміших ринків в Одесі. За словами Президента, жодна з 11 торгових точок не пройшла перевірку щодо митного оформлення вантажів і товарів, хоча асортимент товарів був широкий.

Сьогодні Президент України підписав закон про Антикорупційне бюро, яке і буде перевіряти всі ринки України на предмет походження товару.
На сьогоднішній нараді Порошенко «зачепив» і Закарпатську митницю та намагався встановити ціну відправки одного контейнера контрабандних цигарок.

Що ж починаємо жити по-новому практика перевірки походження товару запроваджена у всіх європейських країнах і успішно використовується,для боротьби з контрабандою.

Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News