• 6:15 AM
  • понеділок , 8-серпня-2022

Відзначення річниці Революції Гідності та молитва за героїв “Небесної Сотні”

  • 11/9/2014
  • Перегляди 1656
  • Коментарі 0


Здавалося б, зовсім недавно свідоме українське суспільство вийшло на вулиці столиці виявити свій громадський протест. А вже цього місяця відзначаємо річницю Майдану.

За цей рік відбулося чимало доленосних подій: вимога підписати угоду про асоціацію з ЄС переросла в боротьбу проти диктаторства та національної зради. НАЦІЮ не зламати, навіть спроби силою придушити її волю. З’явилася нова мета: скинути диктаторський режим і довести Україну до політичного, суспільного, економічного й морального добробуту. Герої Майдану своїм прикладом підштовхнули до подальшої боротьби, що й досі триває.

Ці події навіки закарбувалися в серцях, душах та в історії нашої Батьківщини, єдиної, неподільної, соборної України. Адже через проросійських запроданців, яких залишив за собою коміністично-фашистський радянський союз, навіть проголошення незалежності України в 1991 році не принесло українцям фактичної незалежності. Саме на Майдані, в Києві, українці виборювали справжню свободу своєю кров’ю та ціною життя.

З початку Революції Гідності з’явилася необхідність вибороти собі справжню незалежність. Довести собі, що не дарма гинули патріоти за всю історію існування України. Довести, що українці – НЕ РАБИ! Показати, що справжня влада в руках народу, а не олігархів і мафіозників. Саме тому надзвичайно важливо пам’ятати про ці події! Кожен повинен боротися проти свавілля влади та кланово-олігархічної форми правління на верхах владних структур та місцевих самоврядувань.

Українці мають пам’ятати і шанувати Героїв Небесної Сотні, які гинули за СВОБОДУ всіх наступних поколінь. Також наша з вами відповідальність продовжити цю святу справу в кожному своєму подиху. Міняючи себе ми міняємо Україну.

З цієї нагоди Ужгород відзначить річницю Майдану.

21 листопада 2014 року о 15:00 запрошуємо свідому громаду Ужгорода прийти на Театральну площу для того, щоб вшанувати пам’ять загиблих на Майдані. Будемо запускати китайські ліхтарики з іменами учасників Небесної Сотні, запалимо свічки в їх пам’ять і разом помолимось за них та неньку УКРАЇНУ.

Кожен, хто не байдужий, може принести з собою свічку та приєднатися до молитви. Можна одягнутися в національне вбрання. Проте, найголовніше – мати Україну в серці!

Організатори заходу: Закарпатське об’єднання «Україна Соборна», мілітарна організація Карпатський Легіон «Україна Соборна» та ГО Молодь Закарпаття.

Події Закарпаття

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News