• 10:26 PM
  • неділя , 24-вересня-2023

До дня фізичної культури і спорту в Іршаві провели відкритий чемпіонат з годзю-рю карате (Фото)

  • 9/14/2020
  • Перегляди 298
  • Коментарі 0

У змаганнях, які проведено до дня фізичної культури і спорту,  взяло участь близько 60 учасників різних вікових категорій, інформує пресслужба Іршавської державної районної адміністрації.

Ката годзю-рю, ката кобудо (зі зброєю), ірікумі дзю та ірікумі го (повноконтактні поєдинки), саме в таких розділах спортсмени мали змогу проявити себе.

Для більшості маленьких учасників такі змагання стали одними з перших, а більш досвідченні спортсмени мали змогу показати їм свої досягнення та рівень підготовки, до якого треба прагнути і досягти його тренуючись.

За результатами загальнокомандного заліку призові місця розподілилися так:


І місце - СК Самурай, м. Іршава, кер. Мелеганич К.

ІІ місце - Центр Тхеан-до Супар Г, смт. Довге, кер. Фірка Ю.

ІІІ місце - Закарпатська обласна федерація Кіокушинкай карате, м. Ужгород, кер. Гіді В.


Вітаємо переможців!

Зазначимо, що змагання з годзю-рю карате в умовах адаптивного карантину проведено при умові дотримання вимог Постанови Кабінету Міністрів України № 392 від 20 травня 2020 року «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoY-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» із змінами, внесеними постановами КМУ від 12.06.2020 року № 480 і від 17.06.2020 року № 500, Постанови Головного санітарного лікаря України від 06 червня 2020 року № 35 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-масових заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».Фото Петро Шинкар

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News