• 2:11 PM
  • понеділок , 30-січня-2023

У Іршаві у три тисячі разів зросла вартість об’єкту, який продав Фонд держмайна, через онлайн аукціон Прозорро. Продажі.

  • 9/28/2020
  • Перегляди 2083
  • Коментарі 0

Про продажу повідомляють у Закарпатській ОДА. 

Так, на 212, 6 кв м вбудованих приміщень, які знаходилися на балансі Головного управління статистики у Закарпатській області у м.Іршава, претендували 16 підприємців. Під час аукціону вартість об’єкту зросла із 5,5 тис. грн до 17,1 млн грн.

Ще один успішний онлайн-аукціон стосується 5-ти поверхової адмінбудівлі, що перебувала на балансі Головного управління статистики у Закарпатській області у Мукачеві. Його вартість під час продажів зросла у 709 разів! 

На об'єкт малої приватизації загальною площею 698,1 кв м претендували 49 підприємців. Вартість під час торгів зросла із 21 тис. грн до 15,2 млн грн.

Загалом Фондом державного майна України запроваджено такі приватизаційні інструменти, як прозорість усіх процесів приватизації та відкритість до інвестора: розгорнення великої приватизації на засадах відкритості та прозорості, активізація малої приватизації, перезапуск ринку орендних відносин державного майна в електронному вигляді через систему «Прозорро», підвищення ефективності та прозорості управління корпоративними правами держави, які перебувають у сфері управління Фонду, за кращими міжнародними практиками та стандартами. 
Управління ФДМУ в Закарпатській області активно співпрацює з місцевою владою та перебуває в постійному діалозі з потенційними інвесторами. 

Аукціони малої приватизації відбуваються онлайн на Прозоро. Продажі, що забезпечує рівність усіх учасників під час торгів за одними для всіх правилами. Важливим компонентом успішного процесу залучення інвестицій через приватизацію є повне розкриття інформації. Зручність і прозорість процесу дозволяє усім без виключень знайти свій об’єкт інвестицій за ціною первинного ринку нерухомості. 

Найближчим часом готується до продажу трансформаторна підстанція площею 49,2 кв.м. (із обладнанням), що знаходиться за адресою: Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Огарьова, 15 та перебуває на балансі ТОВ «Агрокомплекс – УЖ». 

А також, 2 об’єкта в стадії включення ФДМУ до переліку державного майна, що підлягає приватизації: -    адмінбудівля (літ. А), загальною площею 458,24 кв.м., гаражі (літ. Б), загальною площею 93,6 кв.м. та котельня (літ. В) загальною площею 43,5 кв.м., що знаходиться за адресою: Закарпатська обл., смт. Великий Березний, вул. Штефаника, 45;
 -    нежитлова будівля загальною площею 63,14 кв.м., Богданської дільниці ветеринарної медицини, розташована за адресою: Закарпатська обл., Рахівський р-н, с.Богдан, вул. Шевченка (Леніна), 110. Це не вперше коли сума на аукціоні зростає в декілька разів.

У 2017 році у Іршаві була схожа ситуація. Тоді кспертна оцінка землі, а саме 200 м кв.  склала 86 тис. гривень, депутати міськради влітку на сесії підняли вартість до 400 тис. грн. за ділянку, та вже під час торгів на аукціоні остаточна ціна, за яку ділянку було продано склала 1 млн 360 тис. грн.

Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News