• 6:41 PM
  • четвер , 11-серпня-2022

Вчителька Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею серед кращих в області

  • 10/2/2020
  • Перегляди 737
  • Коментарі 1

Напередодні Дня працівників освіти, який щороку відзначається в першу неділю жовтня, сьогодні в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбулися обласні урочистості.

Про подію повідомляє прес служба Закарпатської обласної ради.

17 кращих педагогів області відзначили обласними педагогічними преміями імені Августина Волошина.

Як повідомила Г.Сопкова, відзнаку напередодні професійного свята присуджують з 2008 року за поданням педагогічних колективів закладів освіти, місцевих органів управління освітою. За весь час премію вже отримали 240 найкращих педагогів з усього Закарпаття. Цьогоріч розмір премії становить 10 тис. грн.

Лауреатами премії стали:

Єва Елемирівна Борисова - заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель української мови та літератури НВК „Загальноосвітня школа І ступеня з угорською мовою навчання - угорськомовна гімназія”  Ужгородської міської ради.
Спачинська Алла Іванівна - заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель історії Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 ім. О.Духновича Мукачівської міської ради.
Мочарник Василь Васильович - начальник управління освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради.
Мешко Лідія Миколаївна - учитель початкових класів Великоберезнянського ліцею Великоберезнянської районної ради.
Ярема Марія Михайлівна - директор Виноградівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради.
Хміль Олена Михайлівна - учитель хімії, заступник директора з навчально-виховної роботи Воловецького опорного закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Воловецької  районної ради.
Хіль Світлана Василівна - учитель англійської мови Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею Іршавської районної ради.
Зубанич Оксана Михайлівна - директор Келечинського НВК „Загальноосвітній навчальний заклад І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Міжгірської районної ради.
Возняк Любов Іллешівна - учитель математики Верхньовизницької ЗОШ І – ІІІ ступенів Мукачівської районної ради.
Пилип Ельміра Елемірівна - учитель історії та правознавства, словацької мови Тур’я-Реметівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Перечинського району.
Олійник Мар’яна Юріївна - учитель хімії, заступник директора з навчально-виховної роботи Лазещинської ЗОШ І – ІІІ ступенів Рахівської районної ради.
Данайканич Вікторія Вікторівна - учитель біології Свалявської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Свалявської районної ради.
Горгош Людмила Іванівна - заступник директора з навчально-виховної роботи Середнянської ЗОШ  І – ІІІ ступенів Ужгородської районної ради.
Андьол Олена Юріївна - методист районного методичного кабінету відділу освіти Хустської РДА.
Шипович Юрій Юрійович - учитель української мови та літератури опорного закладу освіти „Плосківський ліцей Полянської сільської ради Свалявського району” Полянська ОТГ.
Острешко Леся Михайлівна - заступник директора з виховної роботи, вчитель української мови та літератури Тячівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1  ім. В Ґренджі-Донського Тячівської міської ради Тячівська ОТГ.
Лукач Андріанна Юліївна - завідувач обласного методичного центру при департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Теги:
Коментарі (1)
колишній учень
10/2/2020 7:37:49 PM  |  IP: 194.60.77.***
Світлана Василівна -вчитель найвищої категорії, вимоглива і справедлива!!!

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News