• 3:18 AM
  • неділя , 24-вересня-2023

Спортсмени з Іршавщини втримали чемпіонське звання

  • 10/13/2020
  • Перегляди 310
  • Коментарі 0

Чемпіонат з шашок-64 (класична програма) – надзвичайно важливий турнір, адже на ньому відбираються спортсмени в збірну області для участі в чемпіонаті України наступного року. Юні спортсмени, знаючи це, дуже хвилюються перед змаганнями і під час самого спортивного дійства. Навіть найдосвідченіші теж не впорались з хвилюванням і втратили очки там, де мали “гарантовано” вигравати.

Особисто-командний чемпіонат Закарпатської області проведено у В. Бичкові. В цих змаганнях взяла участь збірна команда клубу “Вікторія” Іршавського міського Центру позашкільної освіти. Однакові показники по закінченні змагань мали дві наші вихованки, які претендували на перше місце. Це Марта Юріна і Катерина Мойсей. Додатковий матч за скороченою програмою виграла Катерина Мойсей і стала чемпіонкою області. Марта Юріна відповідно на другому місці. По віковим групам перші місця вибороли Артем Огар, Вероніка Терпай, Катерина Мойсей. Другі місця посіли Олександр Вориняк, Ігор Гуляна, Дарина Лелітка, Марта Юріна. Дарина Гуляна, Анастасія Сенина, Анастасія Купар зуміли вибороти треті місця. Команда “Вікторія” випередила на одно очко команду з В. Бичкова, що вказує на безкомпромісну командну боротьбу.

Список спортсменів, чиї результати ввійшли у командний залік нашої збірної: Марта Юріна, Катерина Мойсей, Ігор Гуляна, Роман Гозда, Вероніка Терпай, Огар Артем, Дарина Гуляна.


Автор. А. Вайда

Фото: Іршавський МЦПО


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News