• 4:59 AM
  • неділя , 23-січня-2022

COVID-19 статистика. Офіційні дані по Іршавському району на 23 листопада

  • 11/23/2020
  • Перегляди 1940
  • Коментарі 0

Комунальне некомерційне підприємство "Іршавський центр первинної медичної допомоги" інформує жителів Іршавського району та м.Іршава:

Станом на 23.11.2020 року в Іршавському районі захворіло на COVID-19  - 1197 жителів  району. Із загальної кількості захворівших: 342 - одужали,  продовжують хворіти - 855 чоловік,  28 - померло, захворіло медичних працівників - 83.
 
На даний час на стаціонарному лікуванні -  80 ,  277 - знаходяться на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів району.  


 В КНП "ІЦПМД" проводяться БЕЗКОШТОВНО по направленню сімейного лікаря ІФА або ПЛР - тестування.

Всі сімейні лікарі знають основні критерії і пріоритет відбору пацієнтів на обстеження. Ми робимо все для збереження Вашого здоров'я і Ваших близьких, повідомляє головний лікар Оксана Булеза. 
       
Ретестування пацієнтам у яких ПЛР позитивна на 14 день хвороби не проводиться, пацієнт вважається одужавшим не маючи ніяких клінічних проявів. 

         
Кожен пацієнт, який обрав свого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра має право на безоплатну вакцинацію, згідно з Національним календарем профілактичсних щеплень.
     
 Пандемія на COVID-19 - не привід відміняти чи відкладати вакцинацію. Припинення або зменшення планової вакцинації загрожує спалахом нових інфекційних хвороб. Ми проводимо безкоштовно планову вакцинацію від 10 інфекційних захворювань, але за умови, якщо пацієнт обрав свого сімейного лікаря.
     
Щороку всім нам потрібно вакцинуватися від грипу, а особливо тим хто ризикує захворіти на грип чи постраждати від його наслідків. Це :  вагітні жінки на будь-якому місяці вагітності, діти до 5 років, літні люди 65+, люди з хронічними порушеннями здоров'я , медичні працівники. 
       
Обома вірусними інфекціями грип - COVID-19 можна захворіти одночасно. В такому разі існує ризик важкого ураження легенів та складного перебігу хвороби, але від грипу є вакцина , тому треба убезпечити себе від ускладнень внаслідок грипу. І ці всі рекомендації можете отримати у свого сімейного лікаря. Зараз  в аптеках нашого району можна замовити будь-яку вакцину від грипу і зробити вакцинацію в амбулаторії по місцю проживання безкоштовно.
         
Звертаємо увагу , що у нас працюють чергові кабінети сімейного лікаря з сімейною медичною сестрою у вихідні, святкові та неробочі дні з 08.00 до 16.00 год к.ч.в АЗП-СМ м.Іршава, с.Довге, с.Кушниця, де кожен з Вас при необхідності може отримати першу медичну допомогу (провести внутрівенні струйні, крапельні , внутрішньом 'язеві  маніпуляції, зробити ЕКГ, провести тест-обстеження на цукор крові) і отримати направлення на стаціонарне лікування у КНП "ІРЛ".

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News