• 11:58 AM
  • п'ятниця , 2-грудня-2022

У Іршаві сьогодні проти SARS-CoV -2 вакцинувалися 20 осіб

  • 3/12/2021
  • Перегляди 1655
  • Коментарі 0

Сьогодні на базі АЗП-СМ м.Іршава  проводилася вперше вакцинація мобільною бригадою Хустського центру первинної медико-санітарної допомоги, які включені в перший етап вакцинування.

Як повідомляє Оксана Булеза, бригаді допомагали наші працівники, які пройшли відповідне навчання та отримали сертифікати допуску до роботи з проведення вакцинації COVID-19 у складі 1 лікаря та 2 сімейних медичних сестер. Вакцинація проводилася вакциною проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV -2. 


12.03.2021 року першочергово в процес вакцинації включилася Іршавська станція екстреної медичної допомоги та 
КНП  "Іршавська міська лікарня".  Всього зроблено 20 щеплень :

3 - працівники ЕМД; 
 8  - КНП "ІМЛ";

Щоб зберегти кожну дозу життєвонеобхідної вакцини було прийнято рішення залучити до вакцинації :

6 - працівників Іршавського центру первинної медичної допомоги;
1 - пенсіонер 70+;
2 - підприємці.
 
 Вакцинація проходила без ускладнень , за кожним пацієнтом велося спостереження не менше 30хв . всі 20 вакцинованих внесені в електронну систему "Мед Дата" і чекають 28 днів до наступної вакцинації.
   
Оксана Іванівна звертається до всіх мешканців району з проханням хто бажає вакцинуватися  безкоштовно, звертайтеся по місцю проживання до своїх сімейних лікарів, які внесуть Вас у списки для проведення вакцинації  у наступному етапі, адже тільки вакцинація наших рідних, знайомих і нас зможе вберегти від небезпечної хвороби.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News