• 1:37 PM
  • п'ятниця , 2-грудня-2022

У Іршаві 90 вчителів відмовились від щеплення "CoronaVak"

  • 4/19/2021
  • Перегляди 1574
  • Коментарі 42

Сьогодні працівники мобільної бригади у складі лікаря та двох медичних сестер зробили виїзд в  3 школи Іршавської територіальної громади до  працівників освіти , які залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання для  вакцинації вакциною  "CoronaVac" . 

Як повідомляє головний лікар КНП  "ІЦПМД" Оксана Булеза,  сьогодні розпочато вакцинування  вакциною  "CoronaVac" . Всього отримано 160 доз , з яких сьогодні провакциновано - 6 осіб. 

   Вакцина передбачена для цільової групи, а саме використано:
- маломобільні групи населення та особи, які доглядають за ними - +2;
- працівники освіти , які залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання - +4;
 - представники Національної поліції України та Державної міграційної служби України - 0.
 
   Іршавська   ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 вакциновано 4 вчителі, письмових відмов - 28.
     
 Іршавська   ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2, Ліцей -  вакциновано - 0, письмових відмов - 62. 
       
Чекають всіх підлягаючих з цільової групи на запис до сімейного лікаря для проведення   вакцинації, а керівників закладів просимо , якщо виникнуть бажання у вчителів , надати письмові списки для вакцинації підлягаючих вчителів.
     
Ревакцинація даною вакциною "CoronaVac" через 28 днів.

Коментарі (42)
Ыршавський
4/23/2021 8:29:49 PM  |  IP: 194.0.157.***
Вітю на звони 0682187685.чекаву
Ыршавський
4/23/2021 12:31:22 PM  |  IP: 31.41.88.***
вiтю нах ти менi треба ?.
мигаль
4/22/2021 11:15:21 PM  |  IP: 91.129.109.***
Вітьок слава Богу ош твоя мама гонна і хоче помочи внукам и дітям.і добре ош заробляєш сам бо ачийись не ковдош и рукы не з гузиці в тя.машины при союзі нико задарь не давав а от квартиры айно давали з заводів,фабрик и різных організацій задарь.А майдан на мою думку быв великов об.баловков.я тоже быв за майдан и думавим ош штось ся помінять на ліпшоє,но тот підар Порошенко и компанія изпользовали люди у свойых цілях ги кой гандон кой ним ушуркаш у дірі а дале го увержеш на сміття.люди многі туды йшли за позитивными змінами у державі а їх тупо постріляли.дале порох и компанія просрали Крым,зачали войну на Донбасі(по крайнів мірі зробили вшитко обыся она начала),и зробили нам життя ги в бідных африканськых странах.та мені ся видить ош на майдані люди поклали своє життя задарь,низашто,ай уйшло так ош за тых чмырів што урвалися до власти).и дуже велика частина на майдані была за гроші.бо я знаву лічно такых.и послідньоє ги кажуть ош рыба глядать же глубже а чилянник де ліпше,а я хочу обы моя сімя была там де ліпше ,а не в сьому циркови
Вітьок
4/22/2021 10:18:45 PM  |  IP: 139.177.180.***
Ыршавский,пак та коли ся зустрінеме?
Вітьок
4/22/2021 6:06:15 PM  |  IP: 139.177.180.***
Ыршавский,я роблю на даный момент у Білках,у новоселици.Улиця Тиха.Вышше школы чотырьохрічкы.Можеш приїхати.А вать я завтра буду у Іршаві зрана до 7 місного,і потому з 10 до 11 місного.А вать увичирі після 9 місного.Можеме у сись час увідітися.Я ся не прячу,но лишати роботу і бігти од тобі часу не маву.
Час коли маву змогу із тобов ся увідіти я написав.Убирай сам.
Вітьок
4/22/2021 5:59:16 PM  |  IP: 139.177.180.***
Мигалю і Кнедлику,відповідаву вам обом нараз.
Я на роботі,і туй сидіти на сайті не усе маву час.Да,моя мама робить у чехах,і жене гроші,тоже правда.Лиш жене онукам у качестві подарка.І так роблятт усі.Мы хвала Богу із жонов валовшні заробити.Дітям моїм моя мати заганять гроші,і уто не секрет.Но не міліоны,і даже не тисячкы.Так что Кнедлику ты ся сильно ошибаш насчьот мамчиного сынка,а вать судиш по собі.
Мигалю тобі за хлібом 38 копійковым треба было очірідь устояти,завто більшісь пекла дома хліб.І совок ти много машин із квартирами дав задарь?За майдан вообще ліпше мовчи,бо там люди своє життя лишили,і точно не для того,обы ты писав як добре было до нього.Так што доста ностальговати за совком.Не любиться туй жити-вали у ліпшоє.
мигаль
4/22/2021 1:50:54 PM  |  IP: 91.129.108.***
Вітьок но што бывись на проходну в РТП чи давись Ыршавському адрес куды обы пудыйшов.чи ты Лем туй фіркати смілый?
мигаль
4/22/2021 1:48:45 PM  |  IP: 91.129.108.***
Кнедлику у мене была така думка за нього но я низнав та нич им не писав.айбо видав оно так ги пишеш,бо він даколи домак без себе пише.чув звін а незнать де він
Кнедлик
4/22/2021 12:58:16 PM  |  IP: 193.142.219.***
Мигалю ото не він робить у чехах, а його мамка там робить у обувному магазині та заганять му гроші. Обичний мамчин синок котрий кроме як ху..ню проплачену писати у інеті нич незнать
мигаль
4/22/2021 12:47:21 PM  |  IP: 91.129.108.***
Вітьок на руках ани єнно правительство никого не носить но в союзі они їли з валова а што ся упстало та давали тобі,а сисіі наші паскуды улижуть свій валів дале заберуть уд тя твій улижуть го і кажуть ош ты їм щи довжен.при союзі я знав ош иннись хліб коштує 38 коп.і через 5 років він так само коштовав.а типирь иннись 10 завтра 15 позавтра 20.а зарплата яка была така ся і лишила.а за Росію вповім ти так ош хоть у них добре живуть лем 2 вароші,Москва и пітер а инші щи хуже ги в нас но наша чилядь іде робити до них а не они до нас.я быв у маскалів 15 років тому та білше їх після того в телевізорі не хочу відіти.а тобі кить так добре на Україні та якого хера ходиш у чехы.чи думаш ош я хожу за границю уд нефіг робити?у совковий стоялося в осередки на квартиру(задарня)и машину.иншоє до Горбачова было всьо. А в нас до майдана ищи мож было якось жити,а дале зробили нам жопу повну.та кить ти ся типирішньый українськый розклад з мертвов економіков любить та я низнаву што ти казати.

Prev12345Next