• 3:43 AM
  • неділя , 24-вересня-2023

Іршавчани приняли участь у Міжнародному марафоні на Кіпрі (Фото)

  • 11/21/2021
  • Перегляди 814
  • Коментарі 1

Учасники бігового клубу "Ir-Run club" прийняли участь у "4th RADISSON BLU LARNAKA INTERNATIONAL MARATHON", який відбувається у місті Ларнака. Для представників "IrRunClub" цей забіг став особливим, адже вперше вдалось поїхати на подібний захід за межами країни саме групою, а не поодинці.

Міжнародний марафон "Radisson Blu International Larnaka Marathon" проводиться у прибережному місті Ларнака, а біговий маршрут був напрочуд мальовничим: від морських пейзажів, що вигравали у променях південного сонця різними відтінками бірюзи, до просторів солоного озера, на горизонті якого вишикувались у рядок, неначе зачаровані, рожеві фламінго; від старовинних вуличок з візантійськими храмами, древнішими за Софійський собор, фортецями та мечетями, до сучасних ділових кварталів у стилі постмодерн. У Ларнаку з'їхались бігуни з 72 країн світу. Фінішувало загалом 1568 спортсменів. Варто зазначити, що українців серед учасників змагань було чимало.



Radisson Blu International Larnaka Marathon пропонує кілька забігів у 5-ти дистанціях, окрім повного марафону, є також півмарафон, 10km Race, 5km City Race, 5km Corporate Team Race та 1km Family Race.

Іршавчани брали участь у забігу в 2 дистанціях: напівмарафоні (21 км)(Ізай Денис, Чорнак Звенислава та Попович Татяна) та 10 км (Каптур Віталій, Юхимчук Марина, Коваль Олег та Симканич Марія). Старт 1/2 марафону відбувався в незвично ранній час - о 7:05 ранку, що, імовірно, зумовлене доволі спекотним кліматом острову, і це виявилось цілком виправданим. 10-ка стартувала у більш звичний для бігунів час - о 10:15, однак, перед самим стартом розпочався дощ, який тривав практично протягом усього забігу.

На фото учасники півмарафону

На фото учасники забігу на 10 км



Усі іршавчани фінішували без ускладнень. Для когось став справжнім викликом забіг під перманентним дощем, а хтось, попри все, зумів показати особистий кращий час. Варто відмітити, що 2 наших одноклубників на 10 км фінішували третіми у своїй віковій  категорії Марина Юхимчук і Віталій Каптур, з чим ми їх і вітаємо. Усього на дистанції 10 км змагались 430 бігунів.





Фото: Результати учасників бігового клубу "Ir-Run club"

Учасниця півмарафону Звенислава Чорнак поділилась з нами своїми враженнями:
"Це мій перший міжнародний марафон, бігаю лише з березня 2021 року.  21 км бігла на змаганнях вдруге. В марафоні брало участь 72 країни світу.

Спортсмени - бігуни надзвичайно позитивні люди, кожен учасник підтримує інших в часі бігу. Я познайомилася з спортсменом з Південної Африки, потім зустрілися з ним перед фінішом.

Біг- це надзвичайно чесний вид спорту. Його не підсудиш, результат залежить тільки від спортсмена. Ти перемагаєш тільки сам себе і час)

Я хочу подякувати своєму клубу та його учасникам за підтримку і позитив, щиро дякую співзасновнику та  тренеру Івану Жідову за дієві тренування та цінні поради, та співзасновнику клубу Денису Ізаю за організацію поїздки. Своїм результатом пишаюся і вірю, що вдасться покращити його."


На фото Звенислава Чорнак

Своїми враженнями від участі у міжнародних змаганнях поділився і Олег Коваль, учасник забігу на 10 км:


"Вирішив полетіти, бо була пропозиція від одноклубника, Дениса Ізая. Він і знайшов інформацію про цей марафон. Так, як за кордоном я не бував, мав можливість, то вирішив поїхати. Бігаю я менше року, але вже відвідав декілька цікавих забігів в Україні.

Більше 10 км я не бігаю, тому стільки ж біг і в Ларнаці. Тут було декілька тисяч учасників зі всього світу. В загальному - все сподобалось.

Хочу подякувати за організацію поїздки співзасновнику "Ir-Run Club" - Денису Ізаю. Також за плідні тренування Івану Жідову, та за цікаво проведений час - одноклубникам Ir-Run Club."


На фото Олег Коваль





Фото: з соцмереж Чорнак Звенислави, Коваль Олега та бігового клубу "Ir-Run Club"
Irshava News.com

Коментарі (1)
...
11/22/2021 7:30:36 AM  |  IP: 194.0.157.***
Молодці.Так тримати.Побільше таких спортцменів.Удачі вам і надалі.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News