• 12:38 AM
  • четвер , 2-грудня-2021

В Іршаві продають ретро-автомобіль з пробігом в 30-ть тисяч кілометрів (Фото)

  • 11/21/2021
  • Перегляди 680
  • Коментарі 29

Просять за автомобіль 3500 доларів

Автомобіль 1975 року випуску. За інформацією власника все працює, а мотор взагалі на ідеальних обертах, адже проїхав всього 30 тисяч кілометрів.

Москвич-412 — радянський легковий автомобіль малого класу, що випускався на заводі МЗМА, пізніше АЗЛК в Москві з 1967 по 1976 рік, а також автомобільному заводі в Іжевську по 2001 рік.

Восени 1964 року на заводі МЗМА було почато виробництво моделі Москвич-408, який став родоначальником цілого сімейства «Москвичів» третього покоління. Не зупиняючись на досягнутому, в 1967 році завод освоїв і модель 412, що стала значною віхою не тільки в історії заводу, але і в історії вітчизняної автомобільної промисловості в цілому. Спочатку автомобіль використовував кузов М-408, пізніше (з 1970 року) М-412 став базовою моделлю заводу, при цьому випуск М-408 був збережений.

Слід зазначити, що неправильно вважати, що М-412 був наступником моделі 408, оскільки ці автомобілі випускалися паралельно, хоча початок випуску М-412 дещо затримався. Насправді М-412 слід розглядати як престижнішу і потужнішу версію М-408.





За матеріалами Mukachevo.net


Коментарі (29)
Иршавчанин
11/24/2021 10:37:42 AM  |  IP: 46.211.19.***
За 3500 гривень бы взяв повозитися.Но,а дале до СIвача…)
...
11/24/2021 8:04:50 AM  |  IP: 194.0.157.***
Знаєте люди добрі, з даних переписів ,я зрозуміла одно.Якби дану машину продавав якийсь бізнесмен чи май відомий чоловік ,та всі б його підтримували ,радувалися за нього(хоча по заочі обсміялиби дане авто так само як і зараз)то все булоб нормально.А так продае її простий чоловік та рішилисьме облити брудом не лише машину а й самі себе і навіть те що не стосується даного оголошення.У кожного із нас своя правда ,і кожен відстоює своє.Чому людей заділо те що я написала ош при советах жилося краще і стабільніше ніж зараз не знаю?Звісно кожне покоління ,яке жило до нас і буде жити після нас ,буде розуміти лише той час і поважати ті цінності які були в той чи інший час.Думаю все інше немає значення.
мигаль
11/24/2021 6:35:58 AM  |  IP: 91.129.103.***
Здоров Вітьок.спорити не буду но накілько я помню та почали їх стройити щи при союзі но вто такоє.главноє ош потому кроме генделиків и бовтів нич.а точно ищи аптек на...ли ги гіна по вшитків Іршаві.
Вітьок
11/23/2021 10:32:13 PM  |  IP: 146.70.70.***
І Мигалю на Набережнів при Україні построїли тот дом де біржа,дале напроти общаги,і оті два дома як на садик іти што напроти стадіона садик.Но і плюс тот,што кажеш ош якыйсь бандюган построїв коло навесного моста.Усього 5 домів.
Вітьок
11/23/2021 10:28:20 PM  |  IP: 146.70.70.***
Мигалю здоровля.Штось писати і спорити уже не буду,бо зась якоєсь чмо од мого імені херню фіркать.
Вітьок
11/23/2021 10:25:02 PM  |  IP: 151.34.177.***
Простіть ня дурня
Каюся і признаву ош я дябел.
мигаль
11/23/2021 10:15:02 PM  |  IP: 91.129.103.***
Вітьок не говори дурноє бо при Україні лем достройили вто што ся лишило кой ся союз розпав.на набережнів 2 дома, єден перед общагов ,другый перед мало дале а забывим ищи єден тот што першый уд центрального моста,лем на ньому 3-4 етажі розмітовали і наново робили бо нахалтурили были дуже.на курвострою тот дом што ближе д ріці та штукатурка ся посыпала через рік.вот і всі здобуткы Україны в Іршааі за часів незалежності.бо кроме магазинів і генделиків ни стройилося в Іршаві нич.тот дом на набережнів біля навісного мосту постройив єден раковицькый бандюган и квартиры в ньому не роздавали а на продаж по космічных цінах та доьиптрь продана лем тритя часть.а машина вто такоє най продавуть за кілько хочуть ото їх діло а ко має дяку та купить ї.
Вітьок
11/23/2021 10:09:27 PM  |  IP: 146.70.70.***
А де у моїх коментах ти учитала мати?Чи у тебе воображеніє великоє?У мене хвала Богу із психіков всьо норм.Я придумовуу дурниць.А подекому не помішалобы провіритися у психіатра.
Добру ніч.
...
11/23/2021 10:07:27 PM  |  IP: 194.0.157.***
Якщо твоїм батькам недали,то це не означає ош і всім іншим недали безкоштовні квартири .У мене знайома пропрацювала 40років на ремстанку (причому простив робочив)а не якось шишкою, та дали їй 3-кімнатну квартиру,інші кого я знаю трохи менше,але також отримали квартири.Я б із задоволенням пішла з чоловіком працювати на зовод,щоб потім отримати житло(але цього ніколи вже не буде)і тому зараз ми змушені ходити на заробітки за кордон щоб прожити тут на Україні.Бо як кажуть у нас зарплати африканські ,а ціни європейські.
...
11/23/2021 9:56:57 PM  |  IP: 194.0.157.***
До Вітька.Помоему я тобі матами нич ниписала,май повагу.Незнаеш писати нормально,непиши ніяк.Видно що психологічно вже невитримуеш.Надобраніч.Я думаю що на цьому все.

Prev123Next