• 10:03 AM
  • понеділок , 25-вересня-2023

У селі Сільце святий Миколай приїхав до дітей на електродрезині (Відео, Фото)

  • 12/19/2021
  • Перегляди 554
  • Коментарі 0

У селі Сільце Берегівського району Миколай роздавав дітям солодощі на електродрезині. Співорганізатор акції Сергій Лупак розповів: це зробили для того, щоб роздати дітям цукерки на свято та водночас привернути увагу до Боржавської вузькоколійки. Ініціювали захід учасники проєкту "Крізь гори", які займаються відродженням вузькоколійки. Розпочалася акція 19 грудня о 14:00 та тривала півтори години.

Таку акцію зробили вперше у селі, каже співорганізатор Сергій Лупак. За його словами, цукерки для дітей купували організатори.

"Провели таку акцію, щоб дійсно створити дітям якесь свято, щоб воно їм запам’яталося, водночас, щоб привернути увагу, що через наше село проходить вузькоколійка, яка вже останні роки не працює. Але є люди, які хочуть відродити цю непогану ідею, щоб могли їхати й туристи, щоб і наші діти могли мати якісь розваги", – розповів Сергій Лупак.Роль Миколая виконав ініціатор акції Олексій Любецький. Цю дрезину, каже, використовують і для туристичних поїздок вузькоколійкою. Потяги, розповідає Олексій, тут не їздять.

"За нашими даними, ми єдині, хто пересувається штрекою. Ми її прочистили за допомогою місцевої громади і місцевого бізнесу. Нас усі підтримали, і це наш приватний локомотив на батареях Тесла, і ми на ньому їздимо і возимо туристів. Зараз хоч і зимно, але час від часу", – каже Олексій Любецький.За його словами, на сидінні дрезини закріплені паски зняті зі справжнього літака.

"Ремені зняті з Боїнга. Вони додають додаткової безпеки для пасажирів. Також це колеса-електромотори, зняті з гіроскутера. І там стоять батареї Тесла. Одна людина може проїхати на ньому дистанцію до 25 кілометрів. Тобто звідси ми можемо доїхати в Берегово. Виготовляла дрезину талановита група інженерів, яку я найняв. Зараз ми проєктуємо другу модель на 12 осіб, яка вже буде закрита, з опаленням. Буде курсувати вздовж цієї штреки. Також у нас у планах відновлення всієї колії, зокрема й тої, яка раніше була демонтована", – розповів Олексій Любецький.Впродовж акції, як повідомив Сергій Лупак, до Миколая підійшли близько трьохсот дітей. Вони підходили до Миколая, розповідали йому вірші або співали, фотографувалися з ним та отримували солодощі.
Суспільне Закарпаття


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News