• 6:53 PM
  • четвер , 11-серпня-2022

В Іршаві провели змагання зі спортивного орієнтування "Кубок Діда Мороза" (Фото)

  • 12/25/2021
  • Перегляди 298
  • Коментарі 0

Стало доброю традицією з 2017 року кожного 25 грудня проводити в Іршаві відкриті змагання зі спортивного орієнтування "Кубок Діда Мороза". Ця ідея об'єднала орієнтувальників з Києва, Ужгорода, Хуста, Іршави як тоді, так і тепер.


Цей рік не став винятком і до міста Іршава приїхало позмагатися сьогодні близько 140 учасників.

Урочисте відкриття відбулося біля адмінбудинку МЦПО. З вітальними словами до всіх присутніх зверталися:
- Симканинець В.А. - голова Іршавської міської ради;
- Ломага Б.Ю. - начальник відділу спорту Іршавської ТГ:
- Наровлянський О.Д. - заступник директора УДЦНПВКТУМ (Київ);
- Буряс Ю.В. - директор ІМЦПО, Терпай І.І. - заступник директора ІМЦПО та Жідов І І. - головний суддя змагань від Федерації спортивного орієнтування м.Ужгород.


Отож, пролунав "Старт" і всі учасники змагань побігли в пошуках контрольних пунктів. Змагалися юнаки та дівчата у різних вікових групах.
Кожен учасник змагань відчув сьогодні смак свята, оскільки отримав солодкий подарунок і диплом учасника змагань.
Після перевірки результатів змагань, були визначені найкращі спортсмени в кожній віковій групі.


Кожен з них був нагороджений медаллю і грамотою від Федерації спортивного орієнтування Закарпатської області (голова Г.Фечо).

Група Ч-10:
1місце - Граб Назар (с.Брід)
2 місце - Овсак Ярослав ("Мандрівник", с.Брід)
3 місце - Ковач Степан ("Сузір'я", Хуст)


Група Ж-10:
1 місце - Граб Валерія (с.Брід)
2 місце - Романчук Юлія ("Спартак", Іршава)
3 місце - Хойдра Віолетта (с.Кам'яниця, Ужгород.р-н)


Група Ч - 12:
1 місце - Бугайцов Максим ("Спартак", Іршава)
2 місце - Плескач Віталій ("Сузір'я", Хуст)
3 місце - Гоздик Станіслав ("Сузір'я", Хуст)


Група Ж -12:
1 місце - Сочка Світлана (Зарічанська ТГ, с.Гребля)
2 місце - Зизень Адріана (ІМЦПО,  с.Ільниця);
3 місце - Брич Марія (Зарічанська ТГ, с.Гребля)


Група Ч-14:
1 місце - Маринцівськи Василь (ІМЦПО, с.Ільниця)
2 місце - Половка Михайло (ІМЦПО, с.Осій)
3 місце - Кізляк Денис (ІМЦПО, с.Осій)


Група Ж-14:
1 місце - Прасол Катерина (м.Київ)
2 місце - Черничко Руслана (ІМЦПО, с.Осій)
3 місце - Гаврилик Анастасія (ІМЦПО, с.Осій)


Група Ч-16:
1 місце - Бенедик Михайло (с.Брід)
2 місце - Марочко Іван (м.Київ)
3 місце - Огар Іван (с.Брід)


Група Ж - 16:
1 місце - Олексій Олександра (ІМЦПО, с.Ільниця)
2 місце - Світлик Мар'яна (ІМЦПО, с.Ільниця)
3 місце - Остап'юк Юлія (с.Брід)


Група Ч- 21:
1 місце - Сиротка Євгеній (Київ)

Група Ж - 21:
1 місце - Бугайцова Андріана (ІМЦПО, Ільниця)
2 місце Жідов Марина (Зарічанська ТГ, с.Заріччя)
3 місце - Савчук Єлизавета (м.Київ)


Група "Ветерани"(чоловіки):
1 місце - Назаренко Петро (Ужгород).

Група "Ветерани"(жінки):
1 місце - Галушкай Юлія ("Сузір'я", Хуст)
2 місце - Кебелеш Юля ("Сузір'я", Хуст)


Незважаючи на зимову пору року, всі учасники змагань поверталися задоволені і щасливі, оскільки вони боролися за звання кращих і боролися з несприятливим погоднім явищем - туманом, який теж вніс свої корективи... Але змагання вдалися, діти успішно виконали свої завдання, загартувалися, знайшли нових друзів і щасливі повернулися додому.

Змагання організовані і проведені спільно з Українським державним центром туризму (УДЦНПВКТУМ), ВП ГО Федерацією спортивного орієнтування України в Закарпатській області та Іршавським міським Центром позашкільної освіти.



















За матеріалами Іршавський міський Центр позашкільної освіти

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News