• 12:33 AM
  • неділя , 24-вересня-2023

Закарпатським перевізникам без ліцензії дали місяць на легалізацію

  • 11/19/2014
  • Перегляди 626
  • Коментарі 0

Зустріч із залученням усіх зацікавлених у справі сторін для обговорення теми тарифів на пасажирські перевезення та загалом стану справ у галузі провів голова Закарпатської ОДА Василь Губаль.

Окрім іншого, на що нарікають перевізники, ініціюючи підвищення тарифу до такого, який вважають економічно обґрунтованим - засилля «нелегалів». Їх на ринку, твердять, не менше 50%, і вони на нерівних засадах конкурують з офіційними перевізниками, відтак ті втрачають прибутки.

Голова ОДА Василь Губаль особливо наголосив на цій темі, яка дійсно важлива для ринку перевезень. Він акцентував: «нелегалів» «створили» самі ж перевізники разом із владою – через непрозорі механізми роботи і монополізацію ринку. Керівник області зазначив: відтепер правила гри зміняться. Утім, влада не йтиме шляхом перевірок, бо вони лише плодять корупцію, а запропонує нові стандарти роботи. Передовсім – у конкурсах на здійснення перевезень, пише прес-служба Закарпатської ОДА.

«З «нелегалами» не варто боротися рейдами ДАІ чи трансінспекції, а слід допомогти залучитися в офіційний бізнес. І це можна зробити тоді, коли підприємець прийде на конкурс – відкритий, і пройде його на законних умовах. Відтепер не треба буде ходити «рішати», а можна діяти прозоро» - сказав голова ОДА. Мова про те, аби створити рівні умови для всіх суб’єктів господарювання в галузі й діяти на умовах здорової конкуренції.

«Забрати корупційні схеми. І я обіцяю: якщо хтось дозволить собі давати вам пропозиції щодо якогось додаткового «навантаження» - він працювати не буде» - каже керівник області.

«Натомість я вимагаю легалізувати свій бізнес! І з «нелегалів» перетворюватися на підприємців – тобто, тих, хто платить податки. Влада готова спілкуватися, зустрічатися., проводити діалог. Але легалізуватися – вимагаю. І даю на це місяць!» - сказав Василь Губаль.

Підсумовуючи зустріч та запрошуючи на наступну, яка вже дасть конкретні пропозиції щодо тарифів відповідній комісії, голова ОДА зазначив: «Офіційних перевізників запрошую до компромісу – знайти баланс між власним баченням та потребами людей. А нелегальних закликаю до нагальної легалізації бізнесу і обіцяю їм відкриті підходи. Управлінців же прошу врахувати те, що ми діятимемо прозоро та в напрямку європейських стандартів».

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News